חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

להבין את השיווק באפליקציות המובייל הסיני

עם למעלה מ-420 מיליון משתמשי אינטרנט במובייל בסין , שהופכים אותה כיום למדינה בעלת מספר  משתמשי המובייל באינטרנט הגבוה ביותר לעומת כל מדינה אחרת, שוק אפליקציות המובייל הסיני הפך להיות הדבר החם והמעניין ביותר עבור חברות ויזמים העוסקים בתחום. יחד עם זאת הדרך להצלחה יכולה להיות מייגעת ומורכבת  וצריך לדעת איך לא להיכשל ובעיקר איך להצליח בשוק אפליקציות המובייל הסיני.

 

נושא זה יהיה במרכז כנס מיוחד, שתקיים מטריקס גלובל, חטיבת האופשור של מטריקס, שהשיקה לאחרונה מרכז פיתוח לאפליקציות מובייל בעיר צ'אנגז'ו בסין, עבור לקוחות מטריקס בסין ובעולם. מרכז זה צפוי להיות הבסיס להקמת מרכזי פעילות נוספים של החברה בסין.

 

הכנס שכותרתו "איך לא להיכשל בשוק אפקליקציות המובייל הסיני" יעסוק בכל ההיבטים הקשורים לפעילות פיתוח אפליקציות מובייל ו-WEB בשוק הסיני ויכלול  סקירה כוללת של השוק תוך התייחסות לצרכים, האתגרים, סיפורי הצלחה וטיפים ליישום. הכנס מיועד למנהלים בכירים ומייסדי חברות ישראליות, העוסקות בתחום פיתוח אפליקציות למובייל ול-Web, ומעוניינות לקדם ולהרחיב את פעילותם בשוק הסיני .

 

הדובר המרכזי בכנס יהיה מר ג'וני לי, דירקטור פיתוח עיסקי ב- China Telecom (בעלת מאות מיליוני מנויי סלולר) שאחראי על פעילות 'חנות האפליקציות' (AppStore) של החברה. בהרצאתו יסביר ג'וני לי על הצרכים והאתגרים בשוק המובייל וה-Web הסיני ועל היוזמה של China Telecom  לקדם  שיתוף פעולה עם חברות בעולם ובישראל בפרט בפרוייקטים פנימיים שהם מבצעים עבור לקוחותיהם ובכלל.

 

דוברים נוספים בכנס יהיו: זיו מנדל, מנכ"ל משותף במטריקס גלובל שיישא את דברי הפתיחה ; צבי שלגו, מנכ"ל ומייסד PTL Group , המלווה ומנהלת פעילות של חברות בסין, שידבר על אסטרטגיה תפעולית והאתגר בהשגת יתרון תחרותי בסין ; יאיר מץ, מנהל בכיר לשעבר בחברות בינלאומיות שפועלות  בסין ויועץ עסקי בהווה לחברות בתחומי ניהול ושיפור תהליכים, שיביא את סיפורו האישי וחוויתיו בפעילות בסין בהתייחסות לפערים תרבותיים ועסקיים בניהול צוותים ולקוחות בסין ; רונן אנגלר, סמנכ"ל מכירות במטריקס גלובל, שידבר על שירותי לוקאליזציה, פיתוח וניהול offshore בסין.

 

בנוסף יתקיים במהלך הכנס פאנל שאלות ותשובות בהנחיית זיו מנדל ובהשתתפות הדוברים בכנס ומומחים נוספים בתחום כגון: רועי דיה -  יועץ אסטרטגי למודלים עיסקיים  וברק פז-טל – מייסד ובעלים של שתי חברות אינטרנט בסין.

 

לדברי יואב צ'רניץ, מנכ"ל מטריקס גלובל - סין, "מאפייני השוק הסיני בכל הקשור לפיתוח בעולמות המובייל וה-WEB מהווים כיום הזדמנות לחברות ויזמים ישראליים העוסקים בתחום. השוק הסיני מחפש חדשנות. להרבה גופים סינים, פרטיים וממשלתיים, יש רצון אמיתי שמוביל לביצוע מהלכים ממשיים להיחשף ולאמץ חדשנות טכנולוגית ישראלית".

 

צ'רניץ מוסיף כי "תעשיית האינטרנט והמובייל בסין התפתחה מאד בשנים האחרונות והנפחים גדלו משמעותית. לפעילות מול השוק הסיני יש אופי מיוחד וההתנהלות מולו  מחייבת נסיון קודם ואימוץ דפוסי עבודה שונים. הכנס שאנו עורכים ייתן לחברות ויזמים ידע וכלים חשובים להבין את ההזדמנות".

 

הכנס יתקיים ב-6 לאוקטובר 2013. מלבד הכנס ייהנו המשתתפים גם מהאפשרות להיפגש באופן אישי עם מר ג'וני לי במסגרת פגישות אחד על אחד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד