חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חוות דעת אישית מסטייליסט באפליקצית Take a look

האפליקציה TAKE A LOOK שהושקה לפני כחודשים עם הסטייליסטים המובילים: ליאת אשורי, דורין אטיאס וגדי אלימלך,  צברה אלפי משתמשים מעורבים ופעילים. 

 

נכון להיום, מסייעים הסטייליסטים באמצעות האפליקציה למשתמשים, ליהנות מהניסיון העתיר שלהם ולקבל את המראה הטוב והמחמיא ביותר, ומאפשרת לדעת, האם הסטייליסטים עושים "לייק" או "אנ-לייק", לתמונה שנשלחה. מהיום עוברים לעידן חדש ומקבלים חוו"ד וטיפים ועצות פרטניות על בקשת הלקוח ישירות מהסטייליסט ובקולו. כמו גם אפשרות הלקוח לכתוב הערות ובקשות על גבי התמונה אליהן יתייחס הסטייליסט.

 

בשדרוג האפליקציה החדשנית והראשונה מסוגה בעולם, הושקעו כ – 100 אלף ₪. השדרוג מתבטא ביכולת הסטייליסט לתת תגובה קולית ולהגיב לבקשת הלקוח וגם לתת עצה אישית ובכך למעשה ישמע המשתמש את חוות דעתו והמלצותיו הפרטניות של הסטייליסט בקולו.

 

משתמשי האפליקציה מצלמים את עצמם, מסמנים על התמונה במה ברצונם שהסטייליסט יתמקד: נעליים, חולצה, חגורה וכו' או שואלים שאלה בנושא הלבוש או התאמתו לאירוע כזה או אחר (כותבים על גבי התמונה) ושולחים לסטייליסט אשר ברצונם לשמוע את דעתו. הסטייליסט עושה לייק ואנ-לייק ומקליט מסר קולי למשתמש ובו התייחסותו הן ללוק שאותו בודק והן לשאלת הלקוח.

 

האפליקציה ידידותית לשימוש, עונה על צורך רחב היקף, מביאה בשורה צרכנית, חוסכת זמן וכסף  ומשדרגת את רמת הסטייל והתאמתו האישית ללקוח במלתחה.  האפליקציה מאפשרת ללקוח ליהנות מפרטיות מוחלטת בשיח מול הסטיליסט הן בבית והן בחנות ובכך להיות בטוח גם ברכישותיו וגם באופן בו התלבש לפגישה חשובה ובכלל. חרף העובדה שהמשתמשים מצטרפים לאפליקציה באמצעות חשבון הפייסבוק שלהם אף אחד מלבדם לא רואה את השימושים האישים שלהם באפליקציה אלא אם כמובן בחרו לשתף את חבריהם.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד