חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

buy2 מקימה אתר שיאגד פרטי אופנה

קבוצת המסחר המקוונת buy2 מרחיבה את פעילותה ומשיקה את SHOPYLINA.COM –המושק בשלב הראשון בישראל ובהמשך ייפתח גם לפעילות בינלאומית. האתר מאגד מאות חנויות מעולם הלייף סטייל ומציע אלפי פריטים ייחודיים בתחומים שונים: ביגוד, אקססוריז, הנעלה, תכשיטים, ריהוט ופריטי עיצוב לבית.  בין חנויות המעצבים: פיו פיו, shiranka , בוטיק ירין, ליליגרייס, הגר סתת, מיכל בן עמי, שלי דהרי ועוד.
 
SHOPYLINA נועד להוות מקום מפגש ייחודי, המחבר ישירות בין מעצבים, יוצרים וחנויות בוטיק מעולם הלייף סטייל לבין צרכנים, המחפשים פריטים ייחודיים.
 
SHOPYLINA מעניק חוויית לקוח נעימה, הן בעיצוב המדמה ביקור בשדרת מעצבים ייחודית, והן בהיבט של חוויית קנייה מתקדמת, המאפשרת לגולשים לקנות בקלות ובנוחות מהמחשב ומהסלולר. בכוונת החברה לפתוח את SHOPYLINA גם לשוק הבינלאומי – בקרוב תשיק החברה גרסאות של זירת המכירות בשפות נוספות ותפנה לגולשים ברחבי העולם.
 
SHOPYLINA מציע שירות ייחודי לבתי עסק ומאפשר להם לפתוח חנות און ליין על פלטפורמת המסחר שלה, ללא צורך בידע מקדים.

בנוסף לכך, זוכים בתי העסק לחשיפה מוגברת בפני קהל יעד של קונים פוטנציאליים הודות לקידום של SHOPYLINA באתר buy2 ובמדיה החברתית.


המודל העסקי של SHOPYLINA מבוסס על תשלום חודשי קבוע, ללא תשלום של עמלות מכירה וללא מגבלה על כמות המוצרים שניתן להעלות לחנות האינטרנטית.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד