חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אתר הקניות No Risk מכריז על משלוח תוך 5 שעות

אתר הקניות No Risk מכריז על משלוח  תוך 5 שעות

אתר הקניות הישראלי No Risk הכריז על שירות חדשני של אספקה עד הבית בתוך 5 שעות בכל אזור מרכז הארץ, בין אשדוד לרעננה. האתר פועל משנת 2011 ומתמחה במוצרי פרימיום בתחומים כגון מצלמות רכב, רחפנים, אופניים חשמליים, אוזניות ועוד.

השירות החדש מהווה נקודת התחלה בדרך לבניית החזון שהחברה הגדירה לעצמה: 'שאנשים יוכלו להזמין בקליק מוצרים איכותיים ולקבל אותם בתוך שעות לכל נקודה בארץ'. הקונספט בשלב זה פשוט למדי – אחסון המוצרים החמים ביותר ברכב מסחרי גדול שמסתובב כל היום באזור המרכז ומפזר הזמנות שנכנסות באתר. ברוב המוצרים האתר אפילו לא גובה תשלום עבור המשלוח.

בכוונת החברה להוסיף בהדרגה רכבי אספקה נוספים אשר ישמשו כמחסנים ניידים ויגיעו עד בית הלקוח בתוך שעות. הדבר יאפשר הרחבת טווח האזורים והגדלת היקף המוצרים שמשתתפים בשירות.

"אנחנו מאמינים כי התכנית של בניית מחסנים ניידים בתוך רכבים מסחריים משלנו תאפשר לנו להגשים את החזון של אספקה תוך שעות בכל נקודה בארץ. הדבר אף יוריד מאיתנו את התלות בחברות שילוח חיצוניות. נהגים שעובדים אצלנו יכולים לייצג אותנו בצורה טובה יותר. בכוונתנו להכשיר את הנהגים לתפעל את המוצרים השונים ולתת הדרכה וסיוע ללקוחות במידת הצורך" אומר דימה אסכינדזה, מייסד No Risk.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד