חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מותג האיפור OFRA משיק מיתוג חדש באמצעות אתר GUILTY

מותג האיפור OFRA משיק מיתוג חדש באמצעות אתר GUILTY

אתר הביוטי הישראלי GUILTY מקדם השקות בלעדיות בישראל עבור מותג האיפור OFRA ומותג השיזוף העצמי הגדול בעולם ST.TROPEZ

OFRA בחר באתר כפלטפורמה הראשונה בעולם להשקת נבחרת מוצרים חדשה, לצד מהדורות מיוחדות של מוצרים חדשים שיוצרו במיוחד על ידי המותג עבור האתר והקהל הישראלי. במיתוג החדש, עליו אמונה חברת Future Brands העולמית, השקיעו מעבדות OFRA כ-6.5 מיליון דולר.

 

 כמו כן, משיק האתר בבלעדיות בישראל את מוצרי השיזוף העצמי המהיר החדשים של ST. TROPEZ - מותג השיזוף העצמי הגדול בעולם, במקביל להשקתם העולמית. אתר GUILTY השקיע בהשקת המותג בישראל למעלה מ-2.5 מיליון ₪.

 

לדברי מיכל אלבז, מנכ"לית ובעלים אתר GUILTY : "אנו גאים על שיתוף הפעולה עם המותגים הבינלאומיים, שמושקים אצלנו עם קולקציות ייחודיות ומוצעים בישראל בבלעדיות באתר GUILTY. שוק הטיפוח והביוטי בישראל נמצא בצמיחה מתמדת, ואנו רואים חשיבות עליונה בהרחבת יריעת המוצרים שאנו מציעים ללקוחותינו, ושמים את הדגש על חדשנות, יצירתיות והנגשה של עולם היופי בבית של מותגים נחשקים ומובילים".

Guilty הינו אתר ביוטי מוביל בישראל בתחום הקנייה המקוונת של מוצרי טיפוח, איפור ויופי. האתר הינו זירת היופי באון ליין המובילה בישראל על פי נתוני סימילאר ווב 2016 ו-2017. האתר הוקם בשנת 2013 במטרה להיות בית לחובבות היופי ומציע את מיטב המותגים הישראליים והבינלאומיים תחת קורת גג אחת, לצד מוצרים מקצועיים ומוצרים המוצעים בבלעדיות בישראל באתר.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד