חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שניידר אלקטריק צפויה להגדיל את תקציב הדיגיטל פי 2.4

שניידר אלקטריק צפויה להגדיל את תקציב הדיגיטל פי 2.4

בסיכום פעילות הדיגיטל בישראל לשנת 2018 של הסניף הישראלי בחברת שניידר אלקטריק העולמית עולה כי חל גידול ניכר בכול הזרועות של פעילות השיווק הדיגיטלי בחברה – כולל באתר החברה בשפה העברית, ברשתות החברתיות השונות, קמפיינים דיגיטליים, סרטוני וידאו, ועוד. עיקר הפנייה של שניידר אלקטריק הינה למגזר לקוחות ה-B2B, אך חלק מקטלוג המוצרים שלה פונה ישירות ללקוחות הקצה, או לקהלים מקצועיים דוגמת זה של חשמלאים.

 

במהלך שנת 2018 התבצעו למעלה מ-95 אלף ביקורים באתר האינטרנט של החברה בשפה העברית, לעומת 37.5 אלף ביקורים שנה קודם, גידול של למעלה מ-154% במספר הביקורים באתר. כך לדוגמא, בחודש דצמבר 2018 לבדו היו למעלה מ-15 אלף ביקורים באתר, מספר שיא של כניסות לאתר החברה. בתחום הרשתות החברתיות במהלך 2018 פרסמה החברה 334 פוסטים, שזכו ליותר מ-12 אלף לייקים, 520 תגובות, ו-543 שיתופים. שניידר אלקטריק גם פרסמה במהלך השנה 32 סרטוני וידאו למדיה החברתית – פייסבוק ויוטיוב – שזכו ליותר מ-66 אלף צפיות, זאת בהשוואה ל-6 סרטוני וידאו שפורסמו במהלך 2017. בנוסף, אפליקציית mySchneider הזמינות להורדה לסמארטפונים, ומשמשת קטלוג מוצרים דיגיטלי, וכן מספקת מידע אישי ללקוחות החברה, הורדה כמה מאות פעמים והותקנה אצל משתמשים בשוק הישראלי.

 

פועל יוצא של הגידול בפעילות הדיגיטל בישראל הוא צפי לגידול פי 2.4 בתקציב השיווק הדיגיטלי במהלך השנה הקרובה, זאת בהשוואה להיקפו של התקציב  שבוצע במהלך 2018.

 

ג'רלדין רוסנטל, מנהלת התקשורת השיווקית בשניידר אלקטריק ישראל, מציינת כי: "אנחנו רואים כי גם במגזר ה-B2B המעבר לדיגיטל נמצא בתאוצה. בעבר הדגש של הפעילות שלנו היה על הכנה של קטלוגים מודפסים, ואילו היום הקטלוגים שלנו עברו כולם למדיה הדיגיטלית, וזמינים באתר החברה או באפליקציית סמרטפון ייעודית. הטרנספורמציה הדיגיטלית נמצאת בעיצומה, והדרך לקיים שיחה עם הלקוח עוברת דרך הסמרטפון, האתר וברשתות החברתיות, באמצעות הנגשה של מידע זמין ועדכני בכול מקום, לכול אחד ובכול זמן. אנחנו רואים את הביקוש הגדל לתכני הדיגיטל שלנו, ומתכוונים לספק ביקוש זה על ידי הגדלה של כמויות התכנים, הנגשת התכנים בפלטפורמות דיגיטליות מגוונות, וביצוע של קמפיינים ממוקדי לקוח."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד