חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת בריל רכשה 80% מפעילות אתר הסחר האלקטרוני runy

קבוצת בריל רכשה 80% מפעילות אתר הסחר האלקטרוני  runy

קבוצת בריל מדווחת הבוקר (יום ב), כירכשה את פעילות אתר הסחר האלקטרוני runy,  מהשותפים אוהד שינה (יזם ומקים האתר)  וערן ניסן (בעלים של חברת מחסני הנעלה),  שכל אחד מהם החזיק 50% מהאתר. אתר runy נחשב לאחד מהאתרים המובילים במדינה למכירת נעליים, עם מחזור פעילות שנתי של כ  5 מיליון ₪.

 

במסגרת העסקה קבוצת  בריל רכשה  80% מהחברה החדשה, בעלות של 1 מיליון ₪,  ואוהד שינה יחזיק ב   20% מ runy. עפ"י ההסכם תיפתח חברה חדשה תחת השם: runy fashion.

 

רכישת אתר runy מתבצעת לאחר שהשיקה קבוצת בריל לפני כשנה את אתר הנעלים הגדול בישראל:  step in ,   שהצטרף לאתר הסחר של נאוטיקה וטימברלנד אשר גם בבעלות הקבוצה  ולאחר שחידשה את אתרי הבית של המותגים :  גלי , לי קופר וניין ווסט,  והפכה אותם לאתרי תדמית שניתן גם לרכוש דרכם מוצרים.

 

 גם באתר runy תיישם קבוצת בריל בעתיד הקרוב  אלמנטים חדשניים המשולבים כבר באתר step in , בין היתר יתאפשר: תשלום של הלקוח רק לאחר קבלת המוצר, ובמידה ולא ירצה יוכל להחזיר, חיבור למועדון הלקוחות של הקבוצה כ 500,000 חברים ,רכישה באמצעות נקודות שנצברו ברכישה בסניפים ובאתר משלוח תוך שלושה ימי עסקים וחיבור מלא לרצפת מכירה של קבוצת בריל עם מעל 200 סניפים בפריסה ארצית , עם יכולת החזרה ואיסוף בנקודות המכירה השונות.

 

לדברי  שחר תורג'מן, יו"ר קבוצת בריל: "בריל מחזיקה במגוון רחב של מותגי אופנה מובילים, ומתמחה ושולטת בתחום ההנעלה בישראל .  במסגרת  תוכנית אסטרטגית רחבה,  שמנו  לעצמנו מטרה להוביל  גם בתחום דיגיטל ו ה – E-COM בישראל.

 

לדבריו: "לאחר שהשקענו והקמנו אתרי סחר בתחום ההנעלה והאופנה, המהלך  המתבקש הבא  הוא רכישת אתר סחר מוביל  בתחום ההנעלה כמו RUNY , וכך להשלים  מהלך אסטרטגי ולהפוך להיות קבוצת האופנה המובילה בתחום ההנעלה גם בקמעונאות ( (off line וגם בעולם  ה – E-COM (on line) .

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד