חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יפעת שאשא ביטון ניצחה את טוויטר השנה

יפעת שאשא ביטון ניצחה את טוויטר השנה (הגדל)

מבט אל רשימת הציוצים המובילים מבחינת לייקים ושיתופים בהחלט יכול לסכם היטב את השנה, קורונה, מחאה ודונלד טראמפ.


וירוס הקורונה

שנת 2020 תיזכר כשנה שבה העולם כולו נלחם במגפת הקורונה. הקהילה בישראל ובעולם השתמשה בטוויטר כדי לשתף מידע, תחושות ולשלוח את ברכתה לחברים, למשפחה ולתמוך בצוותי הרפואה בעולם כולו. ההאשתאגים:  #coronavirus, #קורונה, ו- #stayhome היו ההאשתאגים בעלי שיעור הצמיחה הגבוה ביותר בישראל ב- 2020. וההאשתאגים המובילים בעברית בטוויטר לשנת 2020 היו: #ביביתתפטר, #קורונה, #חינוך. 


הציוץ שזכה להכי הרבה לייקים בישראל השנה היה הציוץ של חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון אשר שיתפה את דעותיה לאחר החלטת ראש הממשלה לפטר אותה.


 

בין עשרת הציוצים המובילים שזכו למרב הלייקים בישראל, הגיע גם הציוץ של השחקן והקומיקאי יניב ביטון (היהודים באים) בו הוא מחקה את שר הבריאות יולי אדלשטיין ב"מסר מרגיע" לכאורה.

 https://twitter.com/yanivbiton99/status/1310617977507676161 


פוליטיקה

את רשימת המשתמשים ששמם הוזכר הכי הרבה בציוצים בטוויטר בישראל השנה הובילו: בנימין נתניהו, יאיר נתניהו, בני גנץ, ינון מגל ויאיר לפיד. באופן לא מפתיע, אחריהם הופיע דונלד טראמפ אשר הוזכר פעמים רבות השנה על רקע הבחירות בארה"ב.


הציוץ שצויץ מחדש הכי הרבה פעמים בישראל השנה היה של השחקן יוסי צברי במונולוג התמיכה שלו בהפגנות בבלפור.

https://twitter.com/YossiZabari/status/1289117868626518018 


הציוץ השני שצויץ מחדש הכי הרבה פעמים השנה היה דווקא של דונלד טראמפ, אשר כתב על תמיכתו בחוזקה, בבטיחות ובביטחון מדינת ישראל והעם היהודי.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1222223630056206336 


על אף השנה המאתגרת, האימוג'י המוביל בטוויטר בישראל ב- 2020 היה הפרצוף הצוחק 😂 אשר הוביל בפער גדול על פני האחרים. שני האימוג'ים המובילים אחריו היו הפרצוף הבוכה 😭 והפרצוף המאוהב עם החיוך ועיני הלב 😍.


נתונים עולמיים:

 

ההאשטאגים המובילים בטוויטר בעולם ב- 2020 היו:

#covid19 / #coronavirus, #blacklivesmatter, #stayhome, #nintendoswitch, #animalcrossing

 הציוץ אשר זכה להכי הרבה לייקים בעולם ב- 2020 היה זה אשר הודיע על פטירתו של שחקן הקולנוע והטלוויזיה האמריקני צ'אדוויק בוזמן, כוכב "הפנתר השחור".

 

לעוד חוויות וציוצים מדהימים, עקבו והצטרפו לשיחת #זהקרה או #ThisHappened ושתפו מה שאתם חושבים או מרגישים ביחד עם אנשים מכל העולם אשר מבליטים את הרגעים המשמעותיים ביותר עבורם השנה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד