חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אתר חדש ירכז המלצות של הורים על משחקים וספרים לילדים

צילום: יח"צ (הגדל)

האתר יציג  שיטת דירוג חדשה ובנוסף פיצ'ר ייחודי בשם "מחוג העוצמה" אשר יאפשר לגולשים לווסת את משקל המומחים אל מול משקל המלצות הקהל. 


"כאנשי חינוך, גילינו כי חלק גדול מחנויות המשחקים, לא מציגות דווקא את המוצרים המומלצים ביותר או המחנכים ביותר. מצאנו גם שכדי להמליץ על מוצר בעולם הילדים חשוב להסתמך על אוטוריטה חינוכית מובהקת וגם על חוכמת ההורים. מתוך שני אלו, צמח הרעיון לאתר מקיף וראשון מסוגו" מסביר עופר צוקר, מקים ובעלי האתר. 

 

Kidsbest הוקמה מתוך מטרה לשמש כלי בידי ההורים לדעת מי המוצרים הטובים והנכונים ביותר לילדיהם, בכל קטגוריית גיל ולפי סוגי מיומנויות שרוצים לפתח. 

האתר הוקם ע”י עופר צוקר, איש חינוך, ביחד עם צוות של 15 אנשי מקצוע מובילים מתחומי התפתחות הילד.

לדברי עופר צוקר מקים ובעלי האתר "שיטוט בין אתרי וחנויות המשחקים מגלה כי חלק גדול מהחנויות בתחום אינן מציגות דווקא רק את המוצרים המומלצים או המחנכים ביותר. חנויות ואתרי רשת מובילים מציגים לעיתים מלאי משיקולי גם קד"מ או רווח, ואינם מסתמכים דווקא על אוטוריטה חינוכית, או על חוכמת ההמונים. גם להורים חסר מידע או כלי חיוני למציאת מוצר נכון ומתאים עבור ילדם. לשם כך פותח האתר שלנו שמציג פתרון חדשני ומתקדם אשר אני צופה שיהפוך אותו למוביל שוק בתחום המשחקים, הספרים והצעצועים לילדים בישראל"

 

"האתר משמש כפורטל מקיף ומלא של חוות דעת ודירוגים מצד שני קהלים מרכזים:  מצד אחד ההורים הגולשים, ומצד שני צוות רחב של מומחים" מסביר צוקר.

 

כל דירוג באתר מתבצע על ידי סדרה של 4 שאלות אשר נבחרו על ידי המומחים כשאלות המייצגות באופן כולל ומדויק את המדדים החשובים ביותר במתן ציון למוצר בתחום הילדים. מידת הנאת הילד, התרומה להתפתחות הילד, איכות המוצר ומחיר. הדירוג של ההורים, מצטרף לדירוג של המומחים, המערכת מבצעת חישוב משוקלל בין שני הקהלים ומציגה את הציון הסופי והמזוקק של המוצר. כל זאת תוך הצגת המוצרים המדורגים בציונים הגבוהים ביותר ראשונים, בכל קטגוריה ותת קטגוריה של מוצרים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד