חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המטאוורס Next Earth רוכש סטודיו פיתוח משחקים כדי להעשיר את התוכן

המטאוורס Next Earth רוכש סטודיו פיתוח משחקים כדי להעשיר את התוכן (הגדל)
המטאוורס Next Earth רוכש סטודיו פיתוח משחקים כדי להעשיר את התוכן

Next Earth, המטאוורס השלישי בגודלו בעולם משקיעים ב - Primal Game Studio על מנת להתרחב ולהציע מטאוורס סוחף ואינטרקטיבי. Next Earth, שמציעה למכירה שטחים של כדור הארץ הצליחה, תוך זמן קצר (מאז אוגוסט 21) להתבסס כמטאוורס השלישי בגודלות בעולם עם מכירת קרקעות של למעלה מ-10 מיליון דולר. 


הבחירה ב – Primal Game studio אינה מקרית. מדובר בחברה צעירה (נוסדה ב-2012) המתמחה בתחום הבידור ופיתוח משחקים. השילוב בין החברות היא הזדמנות לבנות, יחד, עולמות מציאות מדומה. משחקי הווידיאו הנוכחיים והעתידיים של Primal לא יושפעו מהשותפות ולא יכילו NFT או צורות אחרות של טכנולוגיית בלוקצ'יין, אך Primal תמנף במלואה את מומחיותה ארוכת השנים בטכנולוגיות מתקדמות וייצור תוכן כדי לתמוך ב-Next Earth במסעה לבניית חוויית מטאוורס ייחודית בעולם.

השקעה אסטרטגית זו שואפת לצייד את
Primal Game Studio בנכסים להגדלת נפח הפעילות שלהם ובמקביל לאפשר ל-Next Earth להתחיל לבנות את סביבת ה-Web3 Metaverse שלה עם אחת מחברות פיתוחי המשחקים האיכותיות ביותר בתעשייה.

Primal Game Studio הוא אולפן משחקים עצמאי שנוסד בבודפשט, המוסיף טוויסט חדש לז'אנרים הקלאסיים. מאז הקמתו ב-2012, צוות עובדים המורכב מוותיקי התעשייה ויצרני משחקים נלהבים בעצמם עבדו על משחקים עבור שותפים, כולל מוצרים ביקום League of Legends עבור Riot Games, Warhammer: Mark of Chaos ו- Might and Magic: Heroes 6.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד