חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תמנון מתעדת לפתוח 9 סניפים חדשים

רשת האופנה "תמנון" מרחיבה את פעילותה ועתידה לפתוח 9 חנויות חדשות ברחבי הארץ בחיפה, ערד, סירקין, בית שאן, בית שמש, טבריה, באר שבע, אשדוד ומעלה אדומים

 בהשקעה כוללת של כ-9,000,000 ₪.                    

 

הסניפים העתידיים החדשים של הרשת יצטרפו ל-7 סניפים נוספים שנפתחו לאחרונה בסביונים, מעלות, סינמול חיפה, תל מונד, רוגובין נתניה, פרדס חנה וביג עפולה. לצד סניפים במלחה, רחובות, בילו ואיילון שהוחלפו מיקומים לצורך הרחבת החנות. כחלק מאסטרטגיית שיפור חוויית הקניה הרשת מחפשת שטחים בין 200 ל-300 מ"ר ויחד עם זה כמויות הסחורה אינן גדלות, כל זה לצורך הצגה הולמת וחוויה שלמה ונינוחה יותר.

 

רשת "תמנון" מונה כיום 70 סניפים כאשר בפתיחת 9 הסניפים החדשים תמנה 79 סניפים בפריסה ארצית. חשיבות הלקוח וחווית הקנייה שלו הם חלק בלתי נפרד מהשקפת העולם של הרשת ועל כן הוחלט על שינוי עיצובי ברשת, הבא לשפר את חווית הקנייה ולרווח הסחורה בחנויות לנוחות הלקוחות.

 

ברוך ריינר, מנכ"ל ובעלים רשת "תמנון": "כחלק מאסטרטגיית הצמיחה והפיתוח של הרשת לשנת 2012, ולאור הביקוש הרב מצד הלקוחות, החלטנו לנצל את כל המשאבים והמאמצים כדי  לאפשר זמינות, נוחות ומענה ללקוחותינו הרבים בכל רחבי הארץ. אני מאמין שבתקופה זאת, בה הצרכן הישראלי מחפש פריטי VALUE FOR MONEY ותמורה אמיתית בעד כספו, הרשת שלנו נותנת את המענה הרלוונטי ביותר, דרך מגוון עשיר של פריטים לכל המשפחה, באיכות מצויינת ובמחיר שווה לכל נפש" .

כיום הרשת משקיעה מאמצים רבים ותכנון רב בהרחבת החנויות הקיימות, לשיפור חווית הקניה הכוללת. 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד