חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תשווק חבילות סלולר של וואלה ב- 27 שקלים

קרביץ, מרחיבה את פעילותה בתחום הסלולר ותציע בסניפיה את כל מגוון מסלולי "וואלהmobile!". כולל מסלול משפחות  המשתלם ביותר  ב- 27 ₪ לחודש ללא הגבלת שיחות והודעות, ו-4 ג'יגה גלישה לכל מנוי. ניתן יהיה להצטרף לאחד מהמסלולים בכל 80 סניפי  קרביץ ברחבי הארץ. שיתוף הפעולה  בין "קרביץ"  ו"וואלהmobile!" ילווה בפעילות קד"מ ביולי אוגוסט זאת כחלק ממבצעי חזרה לביה"ס של רשת קרביץ בהם יוצע כרטיס הסים במתנה.

 

אילן ישועה מנכ"ל וואלה, מציין כי אנו רואים בקרביץ שותף אסטרטגי להתרחבות ולפרישה של וואלהmobile!. הפרישה הרחבה של קרביץ, הנגישות והנוכחות יאפשרו לנו מעתה להגיע לקהלי יעד רחבים.

 

נדב הרטל סמנכ"ל הקמעונאות של קרביץ מציין כי שיתוף הפעולה עם וואלהmobile! משלים ומרחיב את פעילות קרביץ בתחומי הסלולר והטכנולוגיה. עוד מציין הרטל כי בנוסף מציעים סניפי קרביץ מגוון רחב של מכשירי סלולר במחירים אטרקטיביים ואביזרים נלווים לסלולר המשלימים לפתרון סלולרי כולל.

 

החיבור בין קרביץ לוואלהmobile! מדגיש את מעמדה כשחקנית משמעותית בשוק הסלולרי,  וצפוי להביא לגל מצטרפים חדש. וואלה!mobile  חדרה לשוק ה"לואו קוסט" של הסלולר בדצמבר 2014 וצירפה עד כה מעל 40  אלף מנויים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד