חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת הארגז קיבלה את הייצוג של חברת המנופים "פאלפינגר" מאוסטריה

חברת הארגז תעשיות, מונתה בימים אלו, ע"י חברת פאלפינגר העולמית, למפיץ הבלעדי של כל מוצריה וחלפיהם במדינת ישראל וברשות הפלשתינאית.  חברת פאלפינגר שנוסדה בשנת 1932, ע"י משפחה הנושאת שם זה, נחשבת לחברה המובילה בעולם לפתרונות החדשניים והאמינים ביותר להרמה, המותקנים ברכבים מסחריים ובתחום הימי. לחברה שמרכזה בזלצבורג אוסטריה, 32 מפעלי ייצור והרכבה ב- 18 מדינות באירופה, בצפון ודרום אמריקה ובאסיה ומעל 4,500 מרכזי מכירות ושירות ב- 130 מדינות, המשתרעות על פני 5 היבשות. החברה מעסיקה ישירות מעל  7,000 עובדים בכל העולם והיקף מכירותיה השנתי עולה על B1 יורו.

המוצר המוביל בחברה, הוא מנופים לפריקה וטעינה עצמית במשאיות עם היצע של כ- 150 סוגי מנופים מסוג זה והיא חולשת על למעלה מ 30% מהשוק העולמי בתחום. בנוסף, החברה עוסקת בהצלחה, עם נתחי שוק דומים, גם בתחומים נוספים כמו טיפול בעץ ופתרונות מחזור, במתקני רמ-סע, במות הרמה ומשוי גובה.

למרות מעמדה בשוק העולמי, לא הצליחה פאלפינגר להגיע לאותם נתחי שוק בישראל בהשוואה לעולם ובשנת 2014 החליטה להיערך מחדש בישראל, על מנת להגדיל את נתח השוק ולהתקרב לרמתו העולמית.


תומאס שוויגר - מנהל המכירות של פאלפינגר באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה, הביע את שביעות רצונו המלאה מהבחירה וציין: "כבר מהמגעים הראשונים, אני רואה בחברת הארגז פוטנציאל, להיות אחד המפיצים המעולים ביותר של פאלפינגר בעולם".
לדברי חגי שלום – יו"ר ובעלי חברת הארגז: אני שמח כי חברת פאלפינגר בחרה בחברת הארגז ובעובדיה  כפרטנרים ראויים לטיפול בשוק הישראלי ובשטחי הרשות. חברת הארגז ידועה בטכנולוגיה המתקדמת אותה היא מציעה ובהבנת השוק המקומי. כמו כן, לחברה יכולות ייצוריות ושיווקיות בסטנדרט בינלאומי, שיאפשר לה להתחרות עם הגורמים המובילים כיום בשוק זה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד