חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בזק ו-Uber בשיתוף פעולה ראשון מסוגו

בזק ו-Uber בשיתוף פעולה ראשון מסוגו

בזק הודיעה היום על שיתוף פעולה של Bphone ו-Uber במסגרתו לקוחות Bphone יכולים ליהנות מכסף לנסיעה עם Uber ביעדים נבחרים באירופה ובארה"ב.


במסגרת שיתוף הפעולה, יקבלו לקוחות Bphone שיורידו את אפליקציית Uber ויירשמו לשירות, סכום משתנה כקופון למימוש באפליקציית Uber בסך של 15 אירו לנסיעות באירופה, 15 ליש"ט לנסיעה באנגליה ו-20 דולר לנסיעה בארה"ב. סכום זה הוא בגובה של נסיעה עירונית ממוצעת באמצעות Uber ביעדים אלה כך שהלקוח נהנה בעצם מנסיעה אחת בחינם.


Uber נוסדה ב-2009, פועלת כיום ב-60 מדינות ובלמעלה מ-300 ערים ברחבי העולם, ומציעה באמצעות האפליקציה מגוון רחב של שירותי הסעה ותחבורה: נסיעות ברכבים פרטיים, נסיעות במוניות, נסיעות ברכבי יוקרה, נסיעות בכלי רכב גדולים ועוד. החברה מתגאה ברמת בטיחות הנסיעה, זמינות הנסיעות ובהורדת מחירי התחבורה הציבורית, בכל מקום בו היא פועלת.


עבור לקוחות בזק מדובר בעוד הטבה לנוסעים לחו"ל עם אפליקציית Bphone שמאפשרת לחסוך כסף בשיחות מחו"ל וגם ליהנות מהטבות שונות דרך אזור ההטבות המיוחד באפליקציה. אפליקציית Bphone מאפשרת ללקוח להתקשר מכל מקום בעולם לישראל במחיר שיחה מקומית בארץ, בחיבור לאינטרנט אלחוטי או סלולרי, וליהנות מאיכות שיחה טובה באמצעות השימוש בה, יכול לקוח בזק להוזיל באופן משמעותי את עלות שיחות הטלפון שלו בעת שהייתו בחו"ל. בנוסף לשיתוף הפעולה הייחודי עם Uber מעניקה Bphone הטבות רבות נוספות, המשפרות את חוויית המשתמש ומעניקות לו ערך מוסף ייחודי בעת שהותו בחו"ל, כמו מדריך טיולים מבוסס מיקום בחו"ל הזמין לשימוש ללא חיבור אינטרנט, הנחות בחנויות סקאל בדיוטי פרי, וקישורים לאפליקציות שימושיות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד