חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אחוה מחדשת מארזים לממרח חלוה

אחוה מחדשת מארזים לממרח חלוה

חברת אחוה, יצרנית חלוה, טחינה ודברי מאפה, משיקה מוצר חדש: ממרח חלוה. ממרח החלוה הינו מעדן שומשום למריחה,  המכיל 50% טחינה גולמית, אידיאלי לתזונה כממרח בתוך כריך, במהלך שעות הלימודים וכארוחת ביניים.

 

אחוה, היצרנית המובילה של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה, מחזקת את מעמדה בשוק הטחינה בישראל, עם גידול של למעלה מ- 50 אחוזים לעומת השנה שעברה. על פי דו"ח סטורנקסט לחודש דצמבר 2014, מחזיקה אחוה כיום בנתח שוק כמותי של כארבעים אחוזים ומקבעת את מעמדה כמותג הטחינה והחלוה המוביל בישראל. במקביל השיגה אחוה מחזור מכירות שנתי הנאמד בכ-170 מיליון שקלים, זאת תוך דגש על מדיניות מחירים זולה עבור הצרכן, וכן על רקע התחזקות מגמת הבריאות וביקוש של מוצרי מזון טבעיים ללא מלח.


יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc: "ממרח חלוה הוא דרך נהדרת ובריאה ליהנות מ'משהו מתוק' על פרוסה. ממרח החלוה, המבוסס על זירעוני השומשום  הטבעיים (50%), מאפשר ליהנות מכל היתרונות התזונתיים של השומשום בצורה קלה, ובשילוב יומיומי עם הטעם האהוב והמוכר של החלוה. ממרח החלוה עשיר בחומצות שומן חיונית ומכיל ערכים תזונתיים חשובים בתזונה יומיומית כמו: חלבון, סיבים, סידן וברזל.  יתרון נוסף של הממרח הוא היותו דל נתרן, דבר חשוב מאד בעולם בו אנו מנסים כל הזמן להתמודד עם כמות הנתרן (מלח) הגבוהה שהמזון מסביבנו מכיל. אכן, ממרח החלוה בצנצנת החדשה, הוא דרך נהדרת לשלב כמה נקודות זכות בתזונה, בלי להתפשר על הטעם או על נוחות ההגשה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד