חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

'קרוזיט' ואתר 'למטייל' משיקים ערוץ קרוזים חדש

'קרוזיט', המותג המוביל כיום בישראל לשיווק ומכירה של חופשת שייט ברחבי העולם, משיק בימים אלה ערוץ קרוזים חדש בשיתוף פעולה ייחודי עם אתר התיירות הגדול והפופולרי בישראל "למטייל". הערוץ יספק לגולשים את כל המידע הנדרש לקראת תכנון חופשת שייט ויאפשר הזמנה אונליין למבחר יעדים וחבילות.

בערוץ הקרוזים החדש ניתן יהיה למצוא מגוון תכנים מקצועיים ומידע נרחב אותו יספקו כותבי "למטייל" ויועצי השייט של 'קרוזיט', בהם: פירוט ומידע על היצע היעדים, אופי האניות ומגוון השירותים והפעילויות המוצעים על סיפונן, דרכי הגעה וטיסות, סיורי החוף ועוד. למעשה כל המידע הנדרש טרם ביצוע ההזמנה באתר.

'קרוזיט' מפעילה אתר אינטרנט אונליין מתקדם לביצוע הזמנות ישירות ובנוסף מחזיקה שני מרכזי מכירות גדולים במרכז ובצפון הארץ. "קרוזיט הוקמה בכדי לספק ללקוחות הקצה את הדרך הקלה, המהירה והמקצועית ביותר להזמנת קרוז באחת מחברות השיט הבינלאומיות", מסביר מנכ"ל קרוזיט, אודי שנבל ומוסיף, "על אף שבשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במזמינים חופשת שייט, מרבית הקהל בישראל טרם נחשף ליתרונות הייחודיים שבחופשה מסוג זה. שיתוף הפעולה עם אתר 'למטייל' מספק פלטפורמה מקצועית וניטרלית להעברת התכנים לגולשים המתעניינים ואף יספק טעימה לאופייה הייחודי של חופשה בהפלגה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד