חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה בין צ'יינה ביי לשטיח המעופף

היום (ה') עולה  לאוויר קמפיין נרחב במסגרתו כל הרוכש באתר הקניות הסיני  www.chinabuy.co.il יקבל מיידית 50 דולר הנחה בכל הזמנת חופשה לכל יעד בעולם בחברת "השטיח המעופף". הקמפיין יקודם בעיתונות ובאמצעי המדיה השונים, וכן ברשתות החברתיות ובאתרים המובילים.

 

לדברי ג'ו זאנג  מנכ"ל chinabuy  group"חשבנו על מבצע קיץ מפנק במיוחד עבור הלקוחות שלנו בשוק – אין הגבלה על סכום קניה באתר, ואין הגבלה על כמות קניות ומימוש הטבות. לדוגמא, משפחה של 5 נפשות יכולה לקנות מוצר אחד באתר ולקבל 50 דולר הנחה לכל אחד בהזמנת טיסה או חופשה. זה יכול להגיע לסכומים גבוהים מאוד של הנחה בהזמנת טיסות לכל המשפחה ויעזור למשפחות רבות כשהן מתכננות את חופשת הקיץ שלהן".

 

"השטיח המעופף" הינה חברת תיירות מהמובילות בישראל מאז 1988. החברה פועלת בכמה מישורים: נופש בחו"ל, נופש בישראל, ומחלקת תיירות נכנסת. מחלקת תיירות חו"ל של החברה מתמחה בטיסות שכר (צ'ארטר) לחו"ל, חבילות נופש, טיולים מאורגנים והזמנת מלונות. לדברי טל חזן, המנהל המסחרי של השטיח המעופף "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם chinabuy, לאור המגמה ההולכת וגוברת בארץ בתחום הרכישות online בכלל ומסין בפרט, החלטנו לשתף פעולה עם האתר המוביל בתחום ולהעניק הטבה מפנקת ללקוחתינו על כל רכישה, למגוון היעדים הרחב של השטיח המעופף".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד