חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דב קליין פותח רשת מרפאות אסתטיקה

דב קליין פותח רשת מרפאות אסתטיקה

הפלסטיקאי הנודע ד"ר דב קליין מתרחב לראשונה  ופותח רשת מרפאות אסתטיקה, תחת ניהולו. בעוד כשבוע יפתח הסניף השני של ד"ר דב קליין  ביישוב  היוקרה סביון,  ברחוב האלון 6. הקליניקה החדשה תשתרע על  שטח של  180  מ"ר בקונספט של קליניקת בוטיק.

 

הסניף בסביון, מצטרף לקליניקה של ד"ר דב קליין שהוקמה לפני כ 10 שנים במלון מנדרין בתל-אביב. לקליניקה במנדרין מגיעים סלבס רבים, אנשי עסקים ומובילי דעת לקהל בעיקר לניתוחים פלסטיים ולהזרקות.

 

המרפאה בסביון תנוהל על ידי גילי וולמן ותציע במקום טיפולים רבים בניהם: הזרקות בוטוקס, טיפולי פנים אנטי אייג'ניג, פיסול פנים, ייעוץ לניתוחים ועוד. הסניף בסביון יהיה פעיל החל משעות הבוקר ועד לשעות הערב המאוחרות.

 

לד"ר דב קליין יש שיטת טיפול ייחודית משלו, אותה המציא, פיתח ומשדרג כבר שנים ואיתה מבצע את אלפי ניתוחים בארץ ובעולם. בשיטה זו הכשיר ד"ר קליין את צוות רופאי המרפאה שלו. הרופאים כולם כישרוניים, מנוסים ומומחים, הוכשרו בשיטת ד"ר קליין

 

והיום הם פועלים לפיה במרכז הרפואי שבמנדרין. צוות הרופאים ייתן מענה גם בסניף "סביון" לכשייפתח. לכל אחד מאנשי הצוות יהיו ימים קבועים בהן ייתן את שירותיו המקצועיים.

 

לדברי ד"ר דב קליין על פתיחת רשת המרפאות: "ההחלטה להתרחב לרשת מרפאות עונה על צורך קיים מלקוחות המגיעים מקרית שמונה ועד אילת. הסניף בסביון יטפל בכל אזור בקעת אונו אליו מגיעים אלינו מאות נשים וגברים בשנה.

 

לדבריו: הסניף בסביון יפעל כסניף בוטיק,  עם אווירה משפחתית, יחס אישי וטיפול ע"י  צוות מקצועי שילווה את הלקוח מתחילת תהליך ועד סופו. לדבריו: אני אישית יגיע פעמיים בשבוע לסביון, בימים קבועים".

 

עוד אמר ד"ר דב קליין: "במהלך השנתיים הקרובות אני צופה פתיחה של עוד 2 – 3  סניפים ברחבי הארץ, בצפונה ובדרומה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד