חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

5 סניפים חדשים ל- JACKIE O

5 סניפים חדשים ל- JACKIE O

JACKIE O רשת המולטי ברנד מקבוצת סיטי טיים המאגדת תחתיה את התכשיטים והשעונים של מותגי היוקרה: תכשיטי PANDORA, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, שעוני JUICY COUTURE ושעוני BULOVA ותכשיטי DIAMONFIRE מבשרת על פתיחת חמישה סניפים חדשים שיפתחו בקניונים ובמרכזי הקניות המובילים בישראל : בדיזינגוף סנטר בת"א, ביג באר שבע, ביג פאשן נצרת, ביג כרמיאל  וקניון עזריאלי ברמלה.

 

החנות החדשה של הרשת במרכז ביג באר שבע משתרעת על שטח כולל של 70 מ"ר, במרכז ביג פאשן נצרת החנות החדשה משתרעת על שטח כולל של  60 מ"ר, החנות החדשה בביג כרמיאל משתרעת על שטח כולל של 40 מ"ר, בקניון דיזינגוף סנטר בתל אביב הסניף החדש משתרע על שטח של 70 מ"ר.

 

במהלך החודש הקרוב עתיד להיפתח הסניף החדש בקניון עזריאלי ברמלה, חנות שתשתרע על שטח כולל של 80 מ"ר, סכום ההשקעה הכולל בפתיחת הסניפים עומד על כשישה מיליון ₪.

 

חנויות הרשת החדשה עוצבו בהתאם לקונספט החדשני של JACKIE O אשר שם דגש על חווית הלקוח, אווירה וסטייל ומתבטא גם בקו עיצובי, נחשק ואופנתי. חנויות הרשת עוצבו על-ידי האדריכלית שרון האקר, ובין הקולקציות שיוצגו ברשת החנויות ניתן יהיה למצוא את תכשיטי PANDORA, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, שעוני JUICY COUTURE שעוני BULOVA ותכשיטי DF-DIAMONFIRE

 

מיה מילצקי, סמנכ"לית השיווק של קבוצת סיטי טיים ישראל מסרה: "אנו שמחים לבשר על התרחבות רשת Jackie-o, רשת המולטי-ברנד החדשה אותה השקנו רק לפני כחודש, ומבשרת על פתיחת חמישה סניפים חדשים בקניונים ובמרכזי הקניות המובילים בישראל. הרשת מביאה עימה בשורה חדשה לשוק התכשיטים והשעונים של מעצבי ומותגי העל. אנו מזמינים אתכם להגיע לסניפים החדשים וליהנות מחווית קניה בעלת סטנדרטים בינלאומיים ייחודיים בתחום התכשיטים והשעונים ובטווח מחירים נגיש. "


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד