חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

SABON נרכשה על ידי Groupe Rocher

בתמונה: אבי פיאטוק וסיגל קוטלר, בעלי רשת SABON

על מנת לחזק את יכולותיה הגלובאליות ולהאיץ את התרחבותה בעולם, הודיעה SABON, כי היא מכניסה שותף אסטרטגי בינלאומי,Groupe Rocher,  הרוכש  את השליטה בחברה. SABON הוא מותג יוקרה עולמי למוצרי אמבט, גוף, טיפוח ואווירה לבית, אשר נמצא בבעלות פרטית ומחזיק רשת חנויות תחת המותג SABON. למותג  נוכחות חזקה בישראל, יפן, ארה"ב ובמספר מדינות נבחרות באירופה ובאסיה.
עם הרכישה מצטרפת
SABON  לפורטפוליו.  המותגים הגלובאלי והרחב של קבוצתRocher.

 

לאחר השלמת העסקה, אבי פיאטוק וסיגל קוטלר לוי, בעלי המניות ומייסדי החברה, ישמרו נתח משמעותי של הון המניות וימשיכו להוביל ולשלוט בפיתוח וניהולה, עם תוכניות צמיחה שאפתניות עבור המותג SABON לשנים הקרובות. מכירות Groupe Rocher משמונה מותגים הממוקדים בתחומי היופי ואיכות החיים לנשים, שהעיקריים בהם ה- Yves Rocher ו - Petit Bateau עמדו על יותר מ -2 מיליארד אירו בשנת 2015.Groupe Rocher עשויה בעתיד לרכוש את מלוא השליטה והבעלות בחברה. 

 

בשנת 1997, סיגל קוטלר לוי ואבי פיאטוק, חברים משכבר הימים יצרו את המותג SABON. הסיפור הבינלאומי של SABON החל בשנת 2003, כשנפתחה החנות הראשונה מחוץ לישראל, בשדרה ה - 6  ב– West Village שבניו יורק. מכירותGroupe Rocher משמונה מותגים הממוקדים בתחומי היופי ואיכות החיים לנשים, שהעיקריים בהם הYves Rocherו - Petit Bateau) עמדו על יותר מ -2 מיליארד אירו בשנת 2015.


בתמונה: אבי פיאטוק וסיגל קוטלר, בעלי רשת SABON

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד