חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איקאה פותחת את חנות באר שבע

צילום: רועי לינד

איקאה השיקה הבוקר את חנות באר שבע, הרביעית במספר של הרשת. החנות תיפתח למבקרים ב- 26.2.18 בעמק שרה, באר שבע. איקאה צופה, כי בשנת 2018 יבקרו בה קרוב ל- 800 אלף מבקרים ויימכרו למעלה מ- 3 מיליון פריטים.

 

חנות איקאה באר שבע נבנתה בהשקעה של 100 מיליון דולר ותתפרש על שטח של  כ- 22,000 מ"ר. בדומה לחנויות הרשת בארץ ובעולם, מלבד שתי קומות תצוגה ומכירה, תציע החנות גם מסעדה חלבית ומסעדה בשרית, חנות לממכר מזון שוודי וממלכת ילדים, וזאת על מנת להעניק חוויה ויום בילוי לכל המשפחה. בחנות יועסקו כ- 380 עובדים, ביניהם, אנשי שירות לקוחות, נציגי מכירות, צוות מסעדות, עובדי לוגיסטיקה ועוד.

 

קומות התצוגה והאביזרים, יכללו כ- 8,000 פריטים אשר יוצגו ברחבי החנות, ב- 39 חדרי תצוגה וב- 3 בתים לדוגמא, וזאת על מנת להעניק למבקרים השראה ורעיונות עיצוביים.

 

לרשות הלקוחות יעמדו 7 עמדות שירות לקוחות, 21 קופות מכירה מתוכן 8 בשירות עצמי ו-3 דלפקי שירות הובלה והרכבה. כמו כן, במתחם החנות נבנו כ- 1,500 מקומות חנייה ללא תשלום.

 

שוקי קובלנץ מנכ"ל איקאה ישראל: "איקאה באר שבע היא החנות הרביעית שאנו פותחים בישראל, אך ההתרגשות הינה בדיוק כמו בפתיחת החנות הראשונה. מטרתנו היא להנגיש את חנויות איקאה לקהל רחב עד כמה שניתן, ובאר שבע שהיא בירת הנגב, הינה המקום הנכון למימוש המטרה. הקונספט האיקאי בנוי על יצירת חווית קנייה ייחודית לכל המשפחה וממבחר רחב של ריהוט וכלי בית תחת קורת גג אחת ובמחירים שווים לכל כיס. מלאי המוצרים בחנות זמין בכל עת, כך שניתן לבקר, ליהנות מהשראת העיצוב, לבחור ולאסוף את המוצרים ולקחת אותם הביתה באותו היום. לרשות הלקוחות עומדת האפשרות להיעזר בשירותי הובלה והרכבה וזאת בתשלום נוסף. 

 

קובלנץ הוסיף ואמר כי: "באיקאה אנו שמים דגש על חווית הקנייה והשירות, ולשם כך עומדים לרשות הלקוחות צוות עובדים מיומן, דלפקי שירות לקוחות, קופות עצמאיות, שירותים לוגיסטיים, שרות השאלת גגונים ללא עלות ועוד."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד