חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רהיטי דורון משטח את מחירי ההובלה

רהיטי דורון משטח את מחירי ההובלה

חברת רהיטי דורון משנה את מחירי ההובלה והרכבת רהיטים, והחל מהשבוע מציעה לצרכן "מחיר פיקס", ללא הגבלת כמות הפריטים בהזמנה. המשמעות היא שניתן לרכוש גם חדרים שלמים ולשלם מחיר קבוע של 200 ₪.

 

דמי ההובלה וההרכבה הם נושא מורכב וכאוב בענף הרהיטים. חברות הרהיטים נדרשות להשקיע משאבים רבים במערך האספקה: משכורות גבוהות, הדרכות ממושכות לצוותי המרכיבים והנהגים, רכישת משאיות, כלי עבודה, הקמה ותחזוקה של מערך טלפנים ושירות עם תוכנות ייחודיות ויקרות לביצוע התיאומים המורכבים עם הלקוחות, תקלות ועיכובים בלתי נמנעים, כל אלו גורמים למחירי הובלה והרכבה גבוהים ביותר.

 

מהעבר השני נמצא הלקוח, שהוא מצדו דורש שירות מעולה אך אינו מוכן לשלם את החשבון הגבוה שמגיע אתו, שכן בניגוד למחיר הרהיט, הוא בתחושה שתשלום עבור הובלה והרכבה הוא הוצאה שאינה קשורה לטיב המוצר והוא "מבוזבז" כביכול.

 

לדברי אופיר ליבר בעלי חברת רהיטי דורון: "אצלנו, ברהיטי דורון, הקושי מתעצם שבעתיים כיוון שמחירי הרהיטים נמוכים יחסית ולכן חיוב בדמי הובלה והרכבה סבירים, בדומה למחירי השוק הופך להיות נתח משמעותי ממחיר המוצר שלנו. לדוגמא: אנו עד המהלך הנוכחי תמחרנו את עבודת הההובלה וההרכבה עבור ארון אמבטיה בסכום של  320 ₪, מחיר זה הוא סביר ואף נמוך ממחירי השוק, "הבעיה" שלנו היא המחיר הנמוך של המוצר, ארון אמבטיה משובח של המותג "batio" הכולל: ארון אמבטיה עם משטח עליון וכיור ומראה תלויה- עולה רק 600 ₪, לפיכך פתאום נראה מחיר ההובלה וההרכבה מאוד משמעותי ומהווה 53% מהמוצר! אם קנית פריט נוסף, שוב יהיה עלייך לשלם תוספת גדולה ומשמעותית לדמי ההובלה וההרכבה והיתרון התחרותי של מחירי המוצרים האטרקטיביים שלנו מתמסמס. אני נוכח לא פעם, כיצד המחיר האטרקטיבי של הרהיטים האיכותיים שלנו  נתפס בעיני הלקוח כמבלבל והופך את היתרון שלנו כביכול לחיסרון

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד