חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פלוריש מתרחבת לשוק המזרח אירופאי

פלוריש מתרחבת לשוק המזרח אירופאי

חברת פלוריש (בעלת מותגים פלוריש הדס) מודיעה על תחילת חדירתה לשווקי מזרח אירופה. החברת, היושבת בגוש שגב שבצפון, יצרנית ומשווקת תרופות ללא מרשם, חומרים אנטיספטיים, ויטמינים ותוספי תזונה, ובעלת המותגים פלוריש והדס מוצרים טבעיים, השיקה השבוע את פעילותה במזרח אירופה.

 

באירוע בבוקרשט, בירת רומניה, De stanga la dreapta Armand Schvartzenberg, Samash Tamar si Raphy Ben Shimonבחסות שגרירות ישראל ברומניה, ובהשתתפות הגב' תמר שמש, שגרירת ישראל ברומניה, הגב' ברקת קנפו, הנספחת המסחרית במדינה, ומר קאלין קושאר, נשיא לשכת המסחר והתעשיה רומניה ישראל.

 

 

 רפי בן שמעון, מנכ"ל החברה וממייסדיה הפתיע בפנייתו לקהל המשתתפים בשפה הרומנית וציין כי השוק הרומני מהווה מטרה אסטרגית עבור פלוריש, כפתיחה לשווקי היצוא של אירופה. Armand Schvartzenberg - VP Sales and Marketing Floris Israelמר בן שמעון ציין כי בכוונת פלוריש שמוצרי פלוריש יוכרו בכל בית ומשפחה ברומניה כמוצרים עם איכות גבוהה המיוצרים במפעל ותיק בישראל. מר בן שמעון ציין כי רומניה הינה מדינה אוהדת לתעשיה הישראלית ולעם היהודי.

 

בשלב הראשון פלוריש השיקה ברומניה 14 תוספי תזונה ומתעתדת לרשום בקרוב מוצרים מתחום האנטיספטיקה והחיטוי המיועדים לבתי החולים.

 

 ארמנד שורצנברג, סמנכ"ל הסחר והשיווק ציין כי המוצרים יימצאו בתקופה הקרובה בכ-5,000 נקודות מכירה ברומניה, ברשתות הפארם המובילות ברומניה ובבתי המרקחת הפרטיים, תוך שיתוף פעולה עם גופי הפצה וקידום מובילים בתחום. מר שורצנברג ציין כי לאור הניסיון בשוק המקומי, קידום המוצרים ייעשה בהבלטת יתרון האיכות של מוצרי פלוריש ונסיון עם המוצרים בשוק הישראלי, בו פועלת פלוריש מעל 30 שנה.

 

 

השקת מוצרי פלוריש ברומניה מהווה צעד ראשון של פלוריש בשוק האירופאי, וכבר בעתיד הקרוב מתכננת החברה פעילות במדינות נוספות במזרח אירופה, המעריכות איכות של תוצרת ישראלית.

 

Pictures-42התעניינות הקהל המקצועי במוצרי פלוריש הייתה מרשימה, כאשר כבר בערב ההשקה לקהל הרופאים והרוקחים, שנערך בבוקרשט למחרת ההשקה נכחו מעל 150 רופאים ורוקחים, שקיבלו סקירה על פלוריש ומוצריה לשוק הרומני.

מר שורצנברג ציין כי גודל שוק תוספי התזונה ברומניה מהווה כ-350 מיליון אירו, עם נוכחות מאסיבית של משווקים מובילים בתחום. ברומניה יש כ-8,000 בתי מרקחת וישנה מודעות גבוהה לטיפול בתוספי תזונה.

 

חברת פלוריש (נוסדה ב 1986) בבעלות משותפת של האחים בן שמעון וקיבוץ משואות יצחק.מעבדות ומפעל הייצור של פלוריש, המצוי במשגב שבצפון, הינם מהמובילים בעולם.

מפעל הייצור פועל בתקנים בין-לאומיים, המוכרים על ידי שלטונות האירחוד האירופאי, מה שיקל את חדירת המותג לשוק האירופי, בזכות תקני הייצור המחמירים לפיהם מייצר העומדים בדרישות השוק המשותף.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד