חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קניון G כפר סבא משיק חנות של אורבניקה

אורבניקה G כפר סבא. צילום: אדם קינן

הסניף החדש של רשת "אורבניקה" בקניון G כפר סבא, ממוקם בקומת הכניסה של הקניון, בחלקו הצפוני, ומשתרע על שטח של כ- 1,500 מ"ר. הסניף מעניק חוויית קנייה ייחודית ללקוח, עיצוב החנות צבעוני, צעיר ודינאמי.

 

מדובר בחנות החדשה ביותר של רשת 'אורבניקה',  עם חלוקת מחלקות מדויקת יותר משאר הסניפים, מסכי לד משודרגים אשר פרוסים ברחבי החנות וטכנולוגיות חדשות לניתוח התנהגות הצרכנים. 

 

גלית סגל מנכ"ל G כפר סבא, מקבוצת גזית גלוב מוסרת: "כניסת חנות האופנה מרשת אורבניקה לקניון היא בשורה מרגשת כפליים גם בהקשר של התחדשות במותג אופנתי, נגיש וזול עם חווית קנייה יוצאת דופן, וגם במיקום החנות, שיאפשר חיבור בין קניון האופנה לבין חלקו הצפוני של המרכז. מהלך זה יחזק את זרימת הקהל בין חלקיו השונים של המרכז . G כפר סבא מקפיד להתחדש ולרגש את לקוחותיו בין היתר באמצעות כניסתם של מותגים מובילים. רק בשנה האחרונה נפתחו ב- G כפר סבא: foot locker, קונדיטוריה מבית היוצר של מיקי שמו, MAC, ביר גרדן, עד העצם, בנא משקאות פיקס, וואנס, פאן סיטי, ומשחקייה מרשת בבילון. אנו מזמינים את קהל לקוחותינו להמשיך וליהנות מחוויית קניות פנאי ובילוי איכותית."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד