חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

WeWork מציעה חללי עבודה לעצמאים החל מ-300 שקל

WeWork מציעה חללי עבודה לעצמאים החל מ-300 שקל

WeWork ישראל יזמה תוכנית למען פרילנסרים הכוללת הנחה בשכירות ותכנים ייעודיים. קהילת הפרילנסרים היא אחת הקהילות שנפגעו קשה במשבר הכלכלי הנוכחי, והתוכנית נבנתה כדי לאפשר להם לעבוד בתוך קהילה, לפתח קשרים חברתיים ועסקיים ולמנף את העסק שלהם דרך שיתופי פעולה. התוכנית מציעה למשך 4 חודשים דסקים ואת כלל השירותים הנלווים, בכל מתחמי ווי וורק ברחבי הארץ, בעלות של החל מ-300 שקל בלבד לחודש.

 

הפרילנסרים יוכלו לקחת חלק בסדנאות והרצאות בנושאים, כמו שיווק, ניהול זמן, פרודוקטיביות, שיחות 1:1 עם מומחים בתחומים שונים ועוד. התוכנית תוצע לממברים חדשים וקיימים, אשר פועלים כפרילנסרים בתחומים כמו: עיצוב, שיווק דיגיטלי, כתיבה, תרגום, וידאו, אנימציה, מוזיקה, סאונד, סגנון חיים וכיו"ב.

על-פי דו"ח של להב (לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל) שהוכן על ידי ד"ר רובי נתנזון - היועץ הכלכלי של להב ומנכ"ל מרכז מאקרו לכלכלה ומדיניות,  נכון לשנת 2018, מספר העסקים הכולל בישראל עומד על כ-600 אלף עסקים, כשלמעלה ממחצית מהם (307 אלף) הם של עצמאים ללא שכירים. עסקים אלו מהווים 7.8% מכוח העבודה במגזר העסקי, ותורמים 10% מהתוצר העסקי.

 

בנג'י זינג'ר, מנכ"ל WeWork ישראל: "ווי וורק ישראל מחבקת את קהילת הפרילנסרים, שמהווה חלק בלתי נפרד מקהילת הממברים של WeWork. משבר הקורונה סיפק הזדמנות למנף את היתרונות המובנים בווי-וורק לטובת הממברים הקיימים וחדשים, בין אם מדובר בסביבת עבודה בטוחה ונוחה ובין אם מדובר בגישה למידע מקצועי ורשת קשרים ענפה לקהילת העסקים הגלובלית של ווי וורק. לווי וורק יש נסיון רב בחיבור פרילנסרים אחד לשני כדי לספק עבודות משותפות לחברות המובילות בארץ. המטרה שלנו היא להיות להם בית חם ולסייע להם להתאושש או להמשיך להצמיח את עסקיהם בתקופה מאתגרת זו".  

 

עו"ד רועי כהן, נשיא להב: "אני מברך את WeWork על היוזמה לסייע לעצמאים ובעלי העסקים בימים אלה, בהם המשק הישראלי מצוי בחוסר ודאות. עבודה בחלל משותף, המשלב סדנאות, פגישות עם מומחים ושייכות לקהילה של יזמים ובעלי עסקים - גם מייצרת סביבת עבודה חדשנית וגם נותנת מענה לצרכים העולים עכשיו מהשטח בעקבות משבר הקורונה".

תוכנית האצה לעסקים קטנים: בנוסף, WeWork Labs  - תוכנית הסטארט-אפים של ווי וורק, תשיק באוגוסט תוכנית האצה וירטואלית בת 10 שבועות לממברים אשר הינם עסקים קטנים (שאינם סטארטאפים טכנולוגיים בהכרח). העסקים שיתקבלו לתוכנית ייחשפו למגוון סדנאות והרצאות, מנטורינג 1:1 מפגשים קבוצתיים, אירועי נטוורקינג וגישה להטבות ומערכות מקוונות בשווי 450 אלף דולר בתחומים כמו: שירותי ענן, גיוס עובדים, גיוס הון, כספים, משפטי, וולנס ונסיעות.

 

במהלך תקופת הסגר עבדו במרץ צוותי WeWork ישראל על תוכנית חזרה לשגרה על מנת להבטיח סביבת עבודה בטוחה והיגיינית. התוכנית, שמיושמת בשטח, מתמקדת בעיקר בסניטציה, ריחוק חברתי שבא לידי ביטוי בהושבה בחללים ובחדרי ישיבות, ניהול תנועת העובדים, הנחיות ושילוט. כל זה מבלי לוותר על הרוח הייחודית והערכים המוספים שהחברות בווי-וורק נותנת.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד