חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

היערכות חסרת תקדים ליום הרווקים הסיני:עלי אקספרס שכרה 700 טיסות להובלה מהירה

צילום אילוסטרציה. מקור: pixabay (הגדל)
צילום אילוסטרציה. מקור: pixabay

יום הרווקים הסיני הפך לאירוע המכירות ברשת הגדול בעולם. ביום זה ניתנות הנחות בשיעור של עד 70%, כשהמשלוח הוא חינם.

בכדי להיערך כראוי, אתר המכירות עלי אקספרס שכר 700 טיסות לקראת "החג" שמצוין השבוע במטרה לשנע את ההזמנות הצפויות באופן מהיר לכל רחבי העולם.

 

ההערכות של הענקית הסינית היא חסרת תקדים בהיקפה במטרה להתגבר על בעיית העיכובים במשלוחים, אומרת יעל קנדר, מנהלת BDO Digital. סביר שהיא תורגש בקיצור משמעותי של זמן האספקה לארץ. השנה יהיו למעלה משני מיליון מוצרים ו-2600 מותגים חדשים בכל תחום שאפשר לדמיין כולל אלקטרוניקה, קוסמטיקה, בגדים, נעלים ופרטי עיצוב. בשנה שעברה הסתכמו המכירות של עליבאבא ב-35.8 מיליארד דולר ביום אחד, והשנה הן צפויות לזנק.

 

מ- BDO מציינים כי יש לזכור שמספר רב של יצרנים ומוכרים מנצלים את פסטיבל הקניות כדי להיפטר מסחורה בלתי חוקית שיש ברשותם, מזהירה קנדר. על פי נתוני סוכנות הידיעות הסינית 40% מהמוצרים הסינים הנמכרים ברשת הם זיופים או באיכות נמוכה. כדי להפחית את הסיכון לתרמית, הקונים חייבים להקפיד על רכישה מאתר רציני ומוכר שיש לו Buyer protection. מומלץ לשים לב לדירוגים גבוהים ולתעודות יושר המוענקות לסוחרים באתרים ולא להתעצל לקרוא את האותיות הקטנות, האם ישנן אופציות לקבלת זיכוי ומה סטנדרט השירות הניתן לאחר רכישה.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד