חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צפי של USHOPS: גידול של 300% ברכישות מאתרים אמריקאיים

ירון בן אלי. צילום: UPHOPS (הגדל)
ירון בן אלי. צילום: UPHOPS

חגי הקניות שנפתחו החודש באופן רשמי, העלו לא מעט שאלות בקרב מומחים ואנליסטים, לגבי ההוצאות על הרכישות ברשת. מחד – המשבר הכלכלי מרחף מעלינו ואנשים רבים מחשבים את הוצאותיהם בזהירות רבה, ומאידך, הנתונים מעידים על כך שכמות הרכישות באתרי הסחר השונים עלתה בעשרות אחוזים.


ירון בן אלי מנכ"ל קבוצת USHOPS  המתמחה ביבוא אישי מארה"ב: "משבר הקורונה הוביל לא מעט צרכנים לחיפוש אחרי ערוצים חדשים לקניות. מהנתונים שיש בידינו למדנו כי הקהלים שכבר קנו באונליין הגבירו את רכישותיהם ואליהם נוספו צרכנים חדשים שעד המשבר נמנעו מרכישות באתרי הסחר המקוונים. לקראת חגי הקניות אנו צופים שמגמה זו תלך ותגבר ותגיע עד לעלייה של 300% בווליום הקניות" 


לטענת קבוצת USHOPS המתמחה ביבוא אישי מארה"ב ומחזיקה בחברת השילוח USHOPS ואתר הקניות BuyAmerica, נתון זה הוא המשך טבעי וישיר של כלל הרכישות שביצעו הישראלים מאתרים אמריקאיים בתקופת הקורונה והראו מגמת גידול של כ-200% בקטגוריות שונות, כשהבולטות מביניהן היו: אלקטרוניקה (טאבלטים, לפטופים, רמקולים ואוזניות), הלבשה והנעלה לכל המשפחה, מוצרי ספורט, צעצועים לילדים ומוצרי טיפוח וקוסמטיקה. כמדי שנה, רגעי השיא של הרכישות יתנקזו לעונת הסיילים המטורפת שמתחילה בחודש נובמבר, כשההערכה בקבוצת  USHOPS היא שהשנה נראה מבצעים אגרסיביים יותר מאשר בשנים קודמות, זאת בשל עודפי סחורה שנותרו ברשתות ובקרב הסוחרים בתקופת הקורונה. כמו כן, הצפי הוא שרשתות  ספציפיות יציגו הנחות משמעותיות במיוחד במגוון תחומים.


בתקופת מבצעי הבלאק פריידי אתר USHOPS יציע ללקוחותיו הטבות שיוזילו את שירותי השילוח  ובהם הנחה על המשלוחים מארה"ב לישראל, איחוד חבילות חינם לחבילות שירכשו מאותו אתר וכן 5% קאשבק. בנוסף האתר יפרסם אונליין את המבצעים החמים באתרים האמריקאים בהם כדאי לבצע את הקניות.


"אירוע המכירות של אמזון, הפריים דיי, שנערך לפני כשבועיים היה מבחינתנו יריית הפתיחה לחגיגת הקניות של סוף השנה וכבר אז הייתה הסתערות סביב מבצעים שונים, בעיקר גאדג'טים של אמזון, מוצרי אלקטרוניקה, אקססוריז לבית, הנעלה וביגוד. לראיה היקף הקניות בימים אלו עלה ב- 200%  לעומת שנה שעברה", טוען  ירון בן אלי ומוסיף, "לטעמי, מגמה זו רק תלך ותגבר ככל שנתקרב למבצעי סוף השנה, אז האתרים האמריקאים ימכרו עודפי סחורה בהנחות ענק כדי לחסל את המלאים של 2020. לאור התחזית, קבוצת USHOPS נערכה מבעוד מועד  לביקושים העולים והגדילה את כוח האדם הן במרכז הלוגיסטי והן במרכז שירות הלקוחות, כל זאת בכדי לתת מענה בזמן אמת ללקוחותינו ולשמור על סטנדרט השירות הגבוה בו אנו מורגלים".


"כטיפ לקונים אנו מציע להיערך לחגי הקניות כבר עכשיו, שכן הביקושים ובמיוחד והמלאים יחוסלו במהירות לכן  כדאי לבנות מראש סלי קניות עם המוצרים שתרצו לרכוש, כאשר יתחילו המבצעים המחירים של המוצרים ירדו בסל ותוכלו לבצע את הקניה במהירות ולהימנע ממחסור במלאים." אומר בן אלי  


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד