חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סונטו משיקה בישראל את ה-Suunto 9 Peak – שעון הספורט הדק, הקטן והקשוח ביותר של החברה

שעון הספורט החדש מתהדר בעיצוב אלגנטי ודק במיוחד, עדכוני תוכנה מאובטחים, עד ל-170 שעות סוללה תוך שימוש ב-GPS ומדידת רמת החמצן בדם

קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)
קרדיט תמונה: יח"צ

סונטו (Suunto), מובילה עולמית בפיתוח וייצור שעוני ספורט, מחשבוני צלילה ומכשירי ספורט מדויקים, משיקה בישראל את שעון הדגל החדש של החברה, ה-Suunto 9 Peak, כאשר מדובר בשעון הדק, העוצמתי והעמיד ביותר של החברה עד כה. השעון החדש מבוסס על שעון ה-Suunto 9 Baro עטור הפרסים והוא תוכנן כדי ללוות את ההרפתקאות והחווית של המשתמשים, מבלי להתפשר על עיצוב אלגנטי ותוך התאמה לשורש כף היד לנוחות מרבית. השעון, אשר נבדק בתנאים הקשים ביותר, מגביר את יכולת הקלטת ה-GPS עד ל-170 שעות במצב סיור (Tour), מודד את רמת החמצן בדם ומאפשר טעינה מלאה של הסוללה תוך שעה אחת בלבד. השעון תוכנן כך שיתאים לדרישות הגבוהות המצופות מטכנולוגיית ספורט לבישה, שעון המשמש לאימונים ושותף להרפתקאות השונות של המשתמשים.


השעון מיובא בלעדית על ידי חברת דוגית – היבואן המורשה של Suunto בישראל. 

"כשאנחנו מתכננים שעון חדש, אנו מתחילים בהערכת חווית המשתמש הרצויה ומשלבים זאת עם הפיתוחים הטכנולוגיים העדכניים שלנו. כאשר חקרנו את הנושא, גילינו כי משתמשים רבים רצו לקבל את כל תכונות ה-Suunto 9 Baro, אך בעיצוב קטן ויעיל יותר, מבלי להתפשר על חיי הסוללה או המאפיינים הנוספים של השעון. כמענה לצורך זה, צוותי המעצבים והמהנדסים שלנו עבדו כדי לפתח את שעון ה-Suunto 9 Peak", אמר הייקי נורטה, נשיא סונטו. "אנו גאים להשיק את השעון החדש של מותג סונטו, בעל עיצוב נורדי מינימליסטי, המסתמך על מורשת של 85 שנים של ייצור מוצרים המיועדים להרפתקאות מכל הסוגים". 


שעון ה-Suunto 9 Peak כולל את כל המאפיינים המובילים של משפחת שעוני Suunto 9, כולל מעל ל-80 תוכניות אימון כמו ריצה, הליכה, אופני שטח, סקי, שחייה ועוד; מסכים מותאמים אישית אשר מראים את הנתונים הרלוונטיים ביותר לאימון שלכם; מערכת ניהול סוללה חכמה; ניטור קצב לב מדויק המבוסס על שורש כף היד; עדכוני מזג אוויר; ויכולות ניווט מקיפות.


החידושים של Suunto 9 Peak כוללים:

·           עיצוב נורדי מינימליסטי, כאשר מדובר בשעון דק יותר ב-37% וקל יותר ב-36% מהשעון Suunto 9 Baro עטור הפרסים.

·           מדידת רמת חמצן בדם כדי לסייע לקבוע רמות התאקלמות בעת ההימצאות בגובה רב (שעון ה-Suunto 9 Peak הוא אינו מכשיר רפואי ואינו מיועד לאבחון או מעקב אחר מצבים רפואיים).

·           התאמת עוצמת תאורה אחורית בהתאם לתנאי התאורה.

·           טעינה מהירה יותר: 100% סוללה תוך שעה אחת.

·           רצועת שעון משופרת עם סיכת חיזוק חדשה ממתכת.

·           תצוגת שעון נוספת אשר מראה את מדדי האימונים השבועיים ומעודדת לנסות אימונים חדשים.


אפליקציית Suunto מתממשקת עם שעון ה-Suunto 9 Peak ומאפשרת למשתמשים לתכנן ביעילות מסלולים באמצעות מפות חום בהתאם לסוג הפעילות ונקודות התחלה פופולריות, הניתנות להעברה לשעון לניווט במצב לא מקוון. האפליקציה מאפשרת למשתמש לגלות מיקומים חדשים, ליצור נקודות עניין ומבט לאחור על הרפתקאות קודמות באמצעות מפות חום אישיות. כעת, ניתן לבצע סנכרון במהירות כפולה בין השעון והאפליקציה הודות לשימוש ב-Bluetooth 5.


איתי יחזקאל, מנהל מותג Suunto בדוגית, אמר כי, "שעון ה-Suunto 9 Peak החדש משלב בין כל המאפיינים שאתם זקוקים להם בשעון ספורט חכם לבין עיצוב דק, קטן ואלגנטי המתאים לשימוש יום-יומי. כל אלו הופכים אותו לשעון שלא תרצו – ולא תצטרכו – להוריד מהיד במשך כל היום, לא משנה היכן אתם נמצאים ובמה אתם עוסקים בכל רגע מהיום שלכם".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד