חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת יהלומי המעבדה "X LAB DIAMONDS" פותחת חנות חדשה בנתניה

החנות החדשה של המותג תיפתח בקניון עיר ימים בנתניה
ומצטרפת לחנות הדגל בקניון הגדול בפתח תקווה
צילום: גדעון לוי (הגדל)
צילום: גדעון לוי

רשת יהלומי המעבדה "X LAB DIAMONDS" מרחיבה את פעילותה ופותחת חנות חדשה ו-2 בישראל - בקניון עיר ימים בנתניה בהשקעה כוללת של כ- 3,000,000 ₪ .

 

החנות החדשה של הרשת בנתניה גדולה במיוחד ומתפרסת על כ- 130 מ"ר, מצטרפת לחנות הדגל בקניון הגדול בפתח תקווה, כאשר גם חנות זו תציע מגוון רחב של תכשיטי זהב  המשובצים כולם ביהלומי מעבדה אשר נוצרו במעבדות המתקדמות בעולם, מבלי לפגוע בסביבה.

 

X LAB DIAMONDS מעניקה ללקוחותיה את האפשרות ליהנות מתכשיטים איכותיים, מעוצבים ויפים תוך שמירה על הסביבה, הטבע והאדם ובמחיר נמוך בצורה משמעותית לעומת יהלומי כרייה ללא התפשרות ברמת ואיכות היהלום. המותג מציע מגוון רחב של תכשיטים החל מטבעות יהלום לכל צורך, טבעות אירוסין, שרשראות, צמידי טניס, צמידים קשיחים, עגילים תלויים וצמודים.

 

חגית כץ שינובר, מנכ"ל ובעלים רשת "X LAB DIAMONDS": "כחלק מאסטרטגיית הצמיחה והפיתוח של הרשת במהלך השנה האחרונה ולאור הביקוש הרב מצד הלקוחות, החלטנו לנצל את המשאבים כדי לאפשר זמינות, נוחות ומענה ללקוחותינו באמצעות הוספת סניף חדש. אנו שמחים על ההתרחבות והשקת הסניף החדש בנתניה, אשר ייתן מענה לקהל לקוחות  הולך ומתרחב המעוניין להתחדש בתכשיט זהב מיוחד המשובץ ביהלומי מעבדה בעל ערך "ירוק" מחד השומר על הסביבה ומאידך שומר גם על הכיס. אנו נמשיך בתוכנית ההתרחבות והפיתוח על מנת לאפשר לכלל לקוחותינו נגישות לעולם המופלא של תכשיטים משובצים ביהלומי מעבדה."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד