חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חנות הדגל של הצורפים שופצה בהשקעה של מיליון ש"ח

הצורפים. צילום: צחי קיבנשטיין (הגדל)
הצורפים. צילום: צחי קיבנשטיין

חנות הדגל של הצורפים , מותג כלי הכסף הבינלאומי בכפר דניאל שופצה בהשקעה של כמיליון ₪. החנות היא מרכז כלי הכסף והיודאיקה הגדולה בישראל המשתרעת על 350 מ"ר, שוכנת בלב המושב כפר דניאל באזור בן שמן, בדיוק באמצע הדרך בין ירושלים לתל אביב, מסביב לחורש טבעי בתוך מבנה אבן עתיק מהמאה הקודמת. השיפוץ כלל שחזור אדריכלי של המבנה להשגת מראה אותנטי וייחודי.
רשת הצורפים ממשיכה כל העת להתחדש ולהציע מגוון דגמים חדשים ויוקרתיים לצד דגמים קלאסיים בקו אלגנטי חלק. פריטי הצורפים הינם היחידים המצוידים בתעודת הערכה מקורית ISI המעידה על איכות ואותנטיות הפריטים. על מנת לשמר את איכות וברק הפריטים באופן המיטבי, הצורפים מציעה פיתוח בלעדי - ציפוי (HSP) Hazorfim Silver Protect - שכבת הגנה למניעת השחרה, המעניק הגנה מלאה לכלי הכסף  שלכם לאורך שנים, ניתן להזמין שירות זה למוצרים חדשים או ישנים.


אופירה גוטמן ברבי, משנה למנכ״ל : "החנות המחודשת מציגה חוויה אותנטית וייחודית בה ניתן להתרשם ממגוון הקולקציות, להעריך את מלאכת הצורפות ולמצוא פרטי אומנות מקורית עם חיבור למסורת ולזהות הישראלית והיהודית. בחנות מוצגים מאות פריטים מכסף , מצופי כסף, מצופי זהב וחומרים נוספים, בעיצובים מקוריים. בשיפוץ החנות בחרנו להפוך את  בית האבן העתיק לבית תצוגה מודרני למוצרי האומנות הקלאסיים והעכשוויים של המותג."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד