חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ממישל אובמה לקפסולות: המעצבת של הכוכבות ג'ואנה אורטיז בשיתוף פעולה עם Nespresso

על הקולב: שלוש תערובות קפה ייחודיות במהדורה מוגבלת. כל ההשראה לקולקציה היא מהטבע, יערות הם פלא הטבע ומהווים סביבה פורה לגידולי הקפה. יופיו של היער משרה השראה מתמשכת והשנה Nespresso שמים בקדמת הבמה את היערות ואת מה שהם מספקים.


תמונת יח"צ (הגדל)
תמונת יח"צ

Nespresso ממשיכה לחדש ומשיקה קולקציה של 3 תערובות במהדורה מוגבלת למערכת ה- VERTUO ולמערכת ה- ORIGINAL בעיצובה של המעצבת הבינלאומית הידועה ג'ואנה אורטיז.

אורטיז, הידועה בסימן ההיכר שלה "הפרחים" מעצבת קולומביאנית שלמדה אופנה בארצות הברית ושבה למולדתה בכדי לייסד את מותג העיצוב היוקרתי שלה. נחשבת לאחת המעצבות החביבות על נשים מפורסמות רבות ברחבי העולם נחשבת לאחת המעצבות החביבות על הבת הראשונה, איוונקה טראמפ, מרגו רובי, מישל אובמה ועוד.


לדוגמא, תערובת הקפהFOREST BLACK   מורכבת באופן בלעדי מפולי ערביקה שגדלו בצילם של צמחים אחרים .שיטת גידול זו מגינה על צמח הקפה מקני השמש ויוצרת אזור גידול קריר יחסית, בו פרי הקפה מבשיל לאט יותר מהרגיל. תהליך ההבשלה הארוך מביא להתפתחות טעמים עשירים במיוחד  .את הפולים קולים בשיטת קלייה חצויה, המביאה לידי ביטוי טעמים וארומות עציות ודגניות, כאלו המזכירות מעט תבלינים כמו אניס וקינמון .


 


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד