חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

היקף מכירות גטר טק בתחום התוכנה הסתכם ברבעון הראשון לשנת 2006 בכ- 25 מיליון ש"ח

 החברה חתמה בחודשים האחרונים על מספר הסכמים לאספקת רישיונות עם חברות מהמובילות במשק, ביניהן בנק לאומי, סייפן, סקופוס, ד"ר פישר, טלרד, מינהל מקרקעי ישראל, אופאל, מכון וייצמן, משרדי ממשלה ועוד. העסקה הגדולה ביותר של גטר-טק, בתקופה האחרונה, הייתה הזכייה במכרז של בנק לאומי לאספקת תוכנות מיקרוסופט לבנק, בהיקף של כ-7 מיליון דולר למשך 3 שנים.  

 

 חברת "גטר טק", ספקית מוצרי תוכנה ופתרונות הדפסה מהמובילות בישראל, מסכמת את הרבעון הראשון לשנת 2005 בתחום התוכנה, במהלכו הסתכמו מכירותיה בתחום זה בכ- 25 מיליון ש"ח.

 

שי טנא, מנכ"ל גטר-טק מציין כי ניסיונה הרב של גטר טק כספקית תוכנה והמוניטין ממנו נהנית החברה בתחום מסייעים לה לגדול בתחום התוכנה ולהרחיב את מעגל לקוחותיה. טנא התייחס לזכייה של גטר במכרז של בנק לאומי וציין כי מדובר בעסקה משמעותית מאוד עבור החברה, המספקת אישור נוסף לאיכות, מקצועיות  ורמת השירות של גטר טק בתחום אספקת תוכנות מדף למגזר העסקי בכלל ולתחום הבנקאות בפרט.

 

על לקוחות גטר טק בתחום התוכנה נמנים לקוחות מהגדולים במשק, ביניהם שירותי בריאות כללית, תנובה, קוקה קולה ישראל, חברת חשמל, מפעל הפיס, וישיי ישראל, בנק הפועלים, בנק המזרחי, דיסקונט ועוד.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד