חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

משרד יחסי הציבור שלום תל אביב משיק אתר אינטרנט

משרד יחסי הציבור שלום תל אביב משיק בימים אלה אתר אינטרנט חדש שיהווה במה מרכזית לכלל לקוחות החברה. האתר ישמש ככלי עבודה מקצועי, נוח ונגיש ויאפשר לאיש התקשורת למצוא בקלות מידע על הגופים הרלוונטיים לגביו.

 

במרכזו של האתר חדר חדשות אליו מוזנות הודעות לעיתונות בזמן אמת והמאפשר הפצתן המיידית לכל בעל עניין (באמצעות עדכוני RSS). חדר החדשות מצויד במנוע חיפוש, המאפשר חיפוש הודעות עבר על-פי פרמטרים שיבחר הגולש מילה בכותרת הידיעה או בגופה, תווך תאריכי פרסום או שם הלקוח.

 

האתר, המעוצב בקווים נקיים, נח לשימוש ומציע מגוון שירותים, בהם מידע על המשרד, יצירת קשר עם אנשיו והצעות עבודה. מרכז הכובד של האתר הושם על הלקוחות והוא ישמש במה עדכנית ביותר לקבלת מידע, הודעות לעיתונות וקבצי תמונות המוכנים להורדה ומאושרים לפרסום, ללא צורך בתקשורת ישירה עם נציג המשרד או הלקוח.

 

רינת פרידמן, מנכ"ל שלום תל אביב: "האתר צפוי לשנות את תהליך הפצת הודעות לתקשורת ולאפשר לכל אחד להיות נגיש למידע בכל עת, בהתאם לדינאמיות ולמהירות בה פועל עולם התקשורת ובהתאם לצורכי לקוחותינו".

 

שלום תל אביב היא חברת ייעוץ תקשורתי המספקת מענה תקשורתי אסטרטגי עבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים. תחומי ההתמחות של שלום תל אביב כוללים יחסי ציבור, דוברות, ניהול משברים, Digital - יחסי ציבור ושיווק מותגים באינטרנט, ו-Medical Branding ייעוץ תקשורתי-שיווקי מול הקהילה הרפואית בישראל. כמו כן, החברה מקדישה מזמנה לניהול מאבקים חברתיים-ציבוריים.

 

כתובת האתר: shalomtelaviv.com

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד