חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מפגש מייסדים וותיקים לציון 50 שנות דוברות ויחסי ציבור.

   ותיקי הדוברים בישראל,שהקימו בשנות ה- 50 את "חוג הדוברים" בירושלים,התכנסו למפגש חברים מרגש ביותר,שאורגן על ידי האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות.

 

   המפגש שהתקיים בכפר המכבייה,- נערך לרגל מלואת 50 שנה לאיגוד,שחוג הדוברים הירושלמי היה חלק ממנו,והוא שסייע בשעתו לגיבושו של האיגוד,כמסגרת כלל ארצית של העוסקים במקצועות הדוברות ויחסי ציבור.במפגש לקחו חלק בין היתר: דר' מירון מדזיני, שמואל שי, יחיאל אמיתי, שבתי רביב, דוד בר חיים, דוד נוימן ,משה טריואקס, רבקה רבינוביץ, מרדכי שיפמן, משה דיין וכן חברי הנהלת האיגוד.

 

   בכנס שהונחה ע"י נשיא מועצת האיגוד,דוד נוימן וי"ר האיגוד סילביה בית הלחמי,העלו ותיקי הדוברים זיכרונות מעבודתם כדוברי משרדי ממשלה ויועצי תקשורת לשרים שכיהנו במשרדים השונים,וציינו את צורת העבודה השונה מזו הנהוגה כיום, מערכת היחסים ההדוקה, האמון המלא של הממונים בדובריהם והפעילות הנרחבת והרב גונית אותה הטילו עליהם.

 

   האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות עומד לקיים ב- 11.07.2008 באולם הקאמרי בתל אביב את האירוע המרכזי שבו יוענקו פרסים  ולזוכים בתחרות "האריה השואג".

 

   באירוע ייבחרו גם מנכ"ל השנה,שעשה שימוש מושכל ביחסי ציבור ודוברות בארגונו,וכן יקיר האיגוד,לאחד מהפעילים הותיקים באיגוד.

 

   ראשי האיגוד העניקו לדוברים הוותיקים תעודות הוקרה אישיות על פעילותם ועל תרומתם רבת השנים למקצוע הדוברות וגיבוש האיגוד ליחסי ציבור ודוברות ,לארגון היציג היחידי בארץ,הפועל על פי כללי אתיקה מקצועיים המנכ"לים והממונים השונים,וחברים בו מיטב העוסקים בענף יחסי הציבור.

 

   מסיפורי הדוברים משנות ה- 50 וה- 60 שהועלו על ידי משתתפי המפגש,ניתן היה ללמוד כי כמו בעבר,כן גם היום מקצוע הדוברות ויחסי הציבור מהווה חלק אינטגרלי,קבוע,ויום יומי בעבודתם של שרי הממשלה,הנזקקים לידע ולניסיון של הדוברים ואנשי יחסי הציבור שלהם.

 

   באירוע יוקרן סרטון מיוחד המתעד את דברי המייסדים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד