חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תקציבי הפלהרמונית ו- 012 למשרד היח"צ שלום תל אביב

משרד יחסי הציבור שלום תל-אביב זכה בשלושה תקציבים חדשים ומשמעותיים: חברת התקשורת 012 סמייל, תטופל על ידי התקציבאי שלומי בידני, התזמורת הפילהרמונית הישראלית על ידי שרון בן דוד,  ולחברת האנרגיה האמריקאית ATP יצוות שי אלט. שלום תל-אביב יהיה אחראי על הניהול התקשורתי הכולל ויטפל בכל היבטי פעילותם.

לשלום תל-אביב, בבעלות זמיר דחב"ש ורינת פרידמן, ניסיון רב והיכרות עם שוק התקשורת והאנרגיה ועם תחומי הרגולציה בכלל. בין לקוחות המשרד: בנק ישראל, קרן אייפקס, שירותי בריאות כללית, סמסונג סלולר, איקאה, סופר-פארם, בית השקעות אי.בי.אי, קרן הון סיכון ג'נסיס פרטנרס, חב' התרופות פריגו, ברקליס קפיטל ועוד.

זמיר דחב"ש, בעלי שלום תל אביב: "מדובר בשלושה לקוחות חדשים, כל אחד משמעותי בתחומו, וכולם מעניינים ומאתגרים. הלקוחות החדשים מרחיבים את הניסיון שצברנו בתחומים של טלקומוניקציה ואנרגיה. באשר לפילהרמונית, הרי שמדובר באחד מסמלי התרבות של ישראל ואנו ניגשים לעבודה איתם בחרדת קודש ובהערכה עצומה למפעל שהקימו כאן. בשבילנו לא מדובר בעוד לקוח רגיל, אלא בחוד החנית של התרבות הישראלית. בעבודתנו נפעל לקרב את הפילהרמונית לקהלים רחבים ככל האפשר".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד