חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איגוד יחסי הציבור מודה לתמי שינקמן

יו"ר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות, פופי אריאלי שלחה לתמי שינקמן, שהובילה בשנים האחרונות את הקמפיין לשחרור גלעד שלים, מכתב מפרגן ביום בו חזר גלעד שליט לביתו.

"תמי היקרה,בשם חברי האיגוד הישראלי ליחסי צבור ודוברות, אני כותבת לך, בסיומו של יום מדהים בעוצמתו, כדי להעביר לך - במספר מילים פשוטות - את הערכתינו העמוקה.אמנם כל סופרלטיב ביום שכזה, כמעט ומתרוקן  מתוכן,  לנוכח פסגות השמחה ומעמקי הרגש, שכולנו חווינו במהלך היום - אך בכל זאת, אנסה. 

מעבר לברכות למשפחת שליט, שכל אחד מאתנו ברך, בדרכו שלו ובזמנו שלו, במהלך יום השידורים הארוך, הרשי לנו  לברך את משרד רימון – כהן- שינקמן ואותך,  באופן אישי , כמי שהובילה,  במשך מספר שנים,  את הייעוץ התקשורתי והאסטרטגי למטה המאבק למען שחרורו של גלעד שליט - פרו בונו .

כאנשי מקצוע, כולנו עמדנו נפעמים לא פעם, מלאי הערכה והוקרה, על העבודה המקצועית ומעוררת ההשראה שלך, מחד- בהשארת נושא שחרורו של גלעד שליט, בתודעה הציבורית והלאומית לאורך כל כך הרבה זמן, ומאידך – בעיצובה של דעת הקהל הישראלית, לקראת השחרור המיוחל.

לא רבות הן ההזדמנויות, שעבודת יחסי הצבור נוגעת כל כך קרוב ב"בשר החי" ויכולה להשפיע עד כדי "חיים / מוות". לצד הזכות הגדולה שבליווי פעילות הומניטרית זו, לקחת על עצמך מחויבות אנושית ומקצועית, מונומנטלית בהיקפה. תוצאות עבודתך – מיותר לציין -  החזירו למשפחת שליט את בנם ואת הברק לעיניים של כולנו ! אנחנו מצדיעים לך !"ב

תגובה ענתה תמי שינקמן: "לשם שינוי אין לי מילים להודות על הפרגון, התמיכה והחום. אני גאה להיות אשת יחסי ציבור, גאה בקולגות שלי ומקווה להמשך עבודה פוריה ומבורכת. תודה מקרב לב, תמי שינקמן" 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד