חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לא מתפשר: אברי רונן יוצא להגנת ספרי הכלבים

שלשום, ביום ג' ה- 22.11 עלה לאוויר קמפיין מטעם בית הספר לבגרות ופסיכומטרי של "יואל גבע", בו הוצגו מקצועות מסוימים כפשרה נחותה. בין המקצועות המדוברים ספרי כלבים, שופטי כדורגל ועוד. ספר ומטפח הכלבים אברי רונן, מייסד "ארבע על ארבע – בית הספר הישראלי הראשון לספרות וטיפוח כלבים וחתולים", ראה לנכון להגיב על קמפיין זה, אשר לדבריו מזלזל בצורה בוטה במקצועות מכובדים המסבים הנאה ופרנסה טובה לאנשים רבים בארץ ובעולם.

במכתב פומבי כתב רונן: אתמול בערב צפיתי לתומי בטלוויזיה, כשלפתע עלתה על המסך בחורה צעירה, טובת מראה ועצובת מבט, אשר סיפרה לנו עם דמעות בעיניים כיצד נאלצה להתפשר על מקצוע "ליד" במקום וטרינריה - מקצוע ספרות הכלבים. ליבך יוצא אל הבחורה המסכנה, שכנראה, לפחות לפי תפיסתו של יואל גבע, פשוט לא הייתה טובה מספיק לעסוק במשהו אחר".

"מאחר ולא רק את המקצוע שלי בחר יואל גבע להכריז כנחות בפריים טיים ובשלטי חוצות, אני מוצא את עצמי נדהם מהקלות הבלתי הנסבלת שבה גוף עסקי כזה או אחר מרשה לעצמו לזלזל בצורה בוטה בתחום עיסוק או מקצוע כזה. במיוחד כשזה מגיע מגוף המתיימר לייצג את השאיפה למצוינות והשכלה", מסביר רונן, ומוסיף ""לא ברור מדוע יואל גבע הנכבד או משרד הפרסום שלו קובע אילו מקצועות חשובים, נדרשים ומכובדים, ואילו מקצועות הם פשרה. ספק אם מר גבע בכלל חקר דבר וחצי דבר על המקצועות בהם הוא מלזלזל בצורה בוטה כל כך. האם גם פיזיותרפיסט הוא רופא שהתפשר?".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד