חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עטרה פותחת סניף במתחם הקניות "מול תבור" בצפון

צילום: צחי קיבנשטיין (הגדל)

קבוצת עטרה ממשיכה להרחיב את פרישת החנויות שלה: חברת השיווק לפירות וירקות הודיעה הבוקר שהיא פותחת סניף נוסף בצפון במתחם "מול תבור". החנות צפויה להיפתח ביולי 2021, ובפתיחתה יושקעו כמיליון ש"ח. הסניף השלישי מצטרף לשני סניפים נוספים: הראשון במבואות גלבוע והשני בכפר סבא שנפתח באוגוסט אשתקד.

 

עם חיזוק ההתבססות מול הצרכן הסופי החליטה קבוצת עטרה על שינוי אסטרטגי משמעותי שבמרכזו כל זרועות המכירה לצרכן הסופי של החברה יהיו תחת המותג 'שוקיט', אתר האי קומרס שנרכש על ידי הקבוצה לפני כחצי שנה. כחלק מהמהלך כל חנויות הרשת ימותגו מעתה 'שוקיט'. ההחלטה התקבלה לאחר שראו בהנהלת עטרה כי עם התרחבות פרישת המשלוחים של שוקיט, נרשם גידול עקבי בקרב ציבור הצרכנים ובפרישה הגיאוגרפית שלהם, ודרישה מצדם להנות מהתמחותו של המותג גם פיזית וגם בצורה מקוונת.

 

החנות החדשה תתפרש על פני גודל של 250 מ"ר ויוצעו בה מאות מוצרי פירות וירקות, לצד מוצרי מעדנייה משלימים. מתחם "מול תבור" הוא אחד משטחי המסחר התוססים בצפון עם סניפים של הרשתות המובילות בישראל בתחומי הביגוד, ההסעדה, הסלולאר והפארם.

עופר עטר, מנכ"ל ובעלים קבוצת עטרה: "במתמחי הקניות בצפון ובדרום יש הזדמנות עסקית אדירה עם כח צרכני חזק ונאמן שמחפש אלטרנטיביות איכותיות בענף הפירות והירקות. במקביל אנחנו בוחנים כל הזמן מיקומים נכונים לפתיחת סניפים".

 

לצד פתיחת הסניפים, גם פרישת המשלוחים של שוקיט ממשיכה להתרחב, והיא כוללת היום את כל ערי גוש דן (ביניהן חולון, בת ים, ראשון לציון, פתח תקוה, קרית אונו, גבעת שמואל ועוד), ערי השפלה (ביניהן רחובות, נס ציונה ומושבים בסביבתן), ערי השרון (ביניהן כפר סבא, רעננה, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, כפר שמריהו ועוד), חיפה והקריות, ירושלים, אזור עמק חפר, עמק יזרעאל ועפולה. עם הרחבת הפרישה, גם התחזק מערך שירות הלקוחות של שוקיט עם מינויה של נעה ורד כמנהלת שירות הלקוחות החדשה וצוות נציגים שתומך בה.


עטרה מפעילה מרכז לוגיסטי גדול ומתקדם על שטח של 7,000 מ"ר. למרלו"ג, הפועל בסטנדרטים בינלאומיים, מגיעה התוצרת בכל בוקר ובמהלך שעות היום, והיא מחולקת כבר באותו היום באמצעות צי של עשרות משאיות חדשות מבוקרות טמפרטורה.

 

עופר עטר, בעלים ומנכ"ל של קבוצת עטרה: "יש ערך לייצר מערך קמעונאי של רשת חנויות לצד פעילות אונליין, כשזו יכולה לחזק את זו ולהפך, וכך גם לאפשר חוויית לקוח שלמה ורב ערוצית. ההתרחבות המואצת הושגה הודות למערך הלוגיסטי הטכנולוגי המבוסס DATA של קבוצת עטרה, המאפשרת אספקה רציפה של כל התוצרת החקלאית לכל נקודות המכירה של הרשת, ולפעילות האון ליין".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד