חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חן קרופניק וליבי ברגמן העלו קמפיין הסברה עצמאי

המצב הבטחוני שמתרחש עכשיו בארץ תחת מבצע 'שומר החומות' מחייב הסברה בינלאומית. העלאת תמונות עם דגל ישראל וכיתוב 'אנחנו עם ישראל' כבר לא מספיקים ויש צורך למלא את הרשת בתמונות והסברים ברורים ומובנים לארצות העולם השונות.


מפורסמים ומובילי דעת קהל ממדינות אחרות החלו להעלות פוסטים עם הסברים ותמונות המשקפים את הצד הפלסטינאי בלבד, מה שמחייב אותנו- כל אחד מאיתנו- להעלות כמה שיותר תמונות והסברים שיראו וישקפו לעולם את הצד הישראלי במקביל. דוגמניות מובילות ומוכרות כמו ג'יג'י ובלה חדד ודואה ליפה מעלות פוסטים נגד ישראל ומקבלות תהודה רבה בתקשורת, בעוד אצלנו בקושי ניתן לראות פוסטים של אנשים בעלי שם בעד ישראל. גם הפוסטים שכן הועלו על ידי אנשים כגון עוז זהבי וגל גדות היו פוסטים פושרים שנקטלו בתגובות.


לא מספיק אנשים מביעים עמדה ונוקטים צד, אך חובה להראות לכל העולם שלכל מטבע יש שני צדדים ובעוד העולם רואה רק את הצד הפלסטיני של המטבע, יש צורך להראות גם את הצד שלנו. 


רבים החלו להעלות פוסטים שכאלה לרשת בין אם באופן מאורגן או באופן פרטי, ביניהם חן וליבי שותפות במשרד יחסי הציבור והתקשורת השיווקית 'חן קרופניק וליבי ברגמן יחסי ציבור ועוד'. חן וליבי החליטו לנצל את יכולת הקריאייטיב שלהן ואת הקשרים שלהן במדיות החברתיות השונות ולהקים קמפיין הסברתי  באנגלית שמראה בצורה פשוטה ומעט צינית את המצב בארץ בעקבות התקפות החמאס.


הפוסטים הראשונים שיצאו תחת המשרד עסקו בלהראות את הלחימה כלפי חוץ, אך לאור אירוע האלימות ההולכים וגוברים בערים המעורבים בתוך המדינה- החליטו חן וליבי להרים קמפיין נוסף שנועד לחבר בין יהודים ועקבים ולפעול בשתי החזיתות במקביל.

הפוסטים הועלו במדיות החברתיות השונות וכבר זכו לעשרות שיתופים ותגובות וכל עוד מצב הלחימה יימשך יועלו עוד פוסטים דומים במדיות החברתיות וכן להישלח לאנשי קשר מעבר לים.

"במקום לחפש פוסטים של מפורסמים כל אחד מאיתנו צריך להשתמש במדיה החברתית שיש לו בשביל להפיץ את הצד שלנו. ואם נחכה שהמנהיגים שלנו יעשו את השלום עבורנו, נאלץ לחכות עוד זמן רב. כל אחד מאיתנו יכול וצריך לעשות את המעט שהוא יכול כדי לשנוא פחות ולאהוב יותר. " חן וליבי

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד