חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לנובו הופכת לנותנת חסות של קבוצת אינטר

קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)
קרדיט תמונה: יח"צ

לנובו ומועדון הכדורגל האיטלקי אינטר (Football Club Internazionale Milano) הודיעו על שדרוג השותפות מרובת השנים שלהם ועל הצגת השם לנובו על החלק האחורי של החולצה בתלבושת האייקונית של המועדון, החל בעונת 2021/22. לנובו היא שותפה טכנולוגית גלובלית של המועדון מ-2019, ומאז היא מספקת טכנולוגיה חכמה למרכז האימונים של אינטר על שם סאנינג באפיאנו ג'נטילה ובכן במטה של המועדון.


כחלק מההסכם המשודרג לנובו תתמוך באינטר עם טכנולוגיה לאיסוף וניהול כמויות גדולות של מידע, כדי לספק תוצאות טובות יותר על המגרש. היא תעשה זאת בעזרת ציוד, החל משרתים, ניהול נתונים, אחסון והתקני שיתוף פעולה חכמים, ועד ניידים, מסכים וציוד היקפי. הטכנולוגיה החכמה יותר של לנובו תאפשר לאינטר להמיר דיגיטלית ארכיונים של מידע ונתונים היסטוריים בכדי לאפשר אליהם גישה קלה יותר.


המורשת של אינטר ייחודית. מדובר במועדון הכדורגל היחיד ששייך בקביעות לצמרת הכדורגל האיטלקי מאז הקמת הליגות הרשמיות ב-1909. הוא זכה שלוש פעמים בגביע האלופות האירופאי, ועל שמו רשומים לא פחות מ-19 תארי אליפות איטלקיים, כולל של העונה החולפת - הקבוצה היא האלופה המכהנת של הסרייה איי.


השותפות עם לנובו סיפקה מספר שיפורי ביצועים תפעוליים עבור אינטר מאז 2019:

·         ביצועי ומהירות עיבוד הנתונים שופרו ביותר מ-20%, תוך ניהול למעלה מ-100 מיליון נקודות נתוני GPS שנאספו במהלך שתי העונות האחרונות במהלך האימונים, כולל 60 מיליון נקודת נתונים מיוחסות שחקנים עמן צריך להתמודד.

·         העוצמה החישובית של שרתי לנובו קיצרה את הזמן שלוקח לאינטר לעבד דוחות ב-25%.

·         אחסון הנתונים של לנובו מהווה בסיס לתמיכה ב-50,000 שעות וידאו שזמינות במסגרת ניהול נכסי המדיה, והוא מאפשר אירוח של 400 טרה-בייט של תכנים דיגיטליים בארכיב הדיגיטלי של אינטר.

·         החברה מספקת את אחד מתהליכי העבודה המתקדמים ביותר לניתוח ביצועים באיטליה, ומאפשרת שיפור ביציבות, בגמישות, ביכולת ההתאמה ובביטחון.


החסות על החולצה

עסקת החסות הכוללת את שילוב לוגו לנובו על החולצה ממנפת את האיחוד של שני המותגים האייקוניים ואת הערכים המשותפים בהיבטים של ביצועים גבוהים וחדשנות מתמשכת. המיקום האסטרטגי של לוגו לנובו על החלק האחורי של החולצה הנחשקת בתלבושת המוכרת של הקבוצה יוביל לעלייה משמעותית בנראות המותג, כולל במשחקי הסרייה איי וגם במשחקי הגביע האיטלקי.


שותפה טכנולוגית גלובלית

בשנתיים האחרונות הוטמעה לנובו במועדון כשותפה הטכנולוגית הגלובלית של הקבוצה. זה כולל שילוב של שרתי קצה כדי לאפשר יעילות רבה של איסוף ועיבוד נתונים, כמו גם מחשבים, צגים והתקני שיתוף פעולה חכמים של לנובו המציעים ביצועים גבוהים יותר. בהתאם להסכם המעודכן, לנובו תספק לאינטר פתרון IT שלם בכל ההיבטים של החומרה, התוכנה והתמיכה:


·         טכנולוגיית שחקנים: אחסון נתונים ועוצמת עיבוד ללא תחרות יספקו יכולות אנליטיקה מתקדמות שיסייעו בעבודה עם השחקנים. הדאטה הנאסף מספק תובנות טקטיות בנוגע לכושר השחקן ולניתוח משחקים. במהלך אימונים נעשה שימוש ב-GPS לניתוח המהירות, המרחק, ועומס העבודה של השחקנים וההשפעה שלהם על הביצועים הכלליים של הקבוצה, וזאת במטרה לספק מידע שיעזור לקבוע את לוח האימונים של אינטר. הנתונים ישמשו את הקבוצה במהלך אימונים לא רק כדי לבחון משחקים, אלא גם כדי לתכנן אסטרטגיות עבור המשחקים הבאים.


·         טכנולוגיית אוהדים: הטכנולוגיה של לנובו מביאה ליותר מ-50 מיליון אוהדים (עם יותר אוהדים באסיה מכל מועדון איטלקי אחר), חוויות יום משחק משופרות ומספקת חלון לפעילות השוטפת של אגדת הכדורגל. פתרון ניהול נכסי המדיה (Media Asset Management) של לנובו מספק לאינטר ארכיון היסטורי מקוון ענק של נכסים דיגיטליים, כולל יותר מ-50,000 שעות וידאו בלבד, שהינו נגיש וניתן להתאמה בקלות על פי דרישה. לדוגמה, אוהדים יכולים להזין את שמם ותאריך הלידה שלהם בארכיון הדיגיטלי של אינטר כדי לגלות מה קרה במועדון לאורך שנות חייהם.


·         טכנולוגיה עסקית: לנובו התאימה טכנולוגיה חכמה לצרכים הנוכחיים של אינטר והיא מספקת את המומחיות שלה לפיתוח הטכנולוגי של המטה ומתקני האימונים של המועדון. לנובו משלבת את פתרונות החומרה והתוכנה המובילים שלה הכוללים ניידי ThinkPad, מסכי ThinkVision והתקני שיתוף פעולה ממשפחת ThinkSmart ועוד, כדי לספק פתרונות שיתוף פעולה היברידי/מרחוק וכדי לייעל את הפעילות העסקית. השימוש בטכנולוגיה החכמה של לנובו אפשר לאנשי אינטר לשתף פעולה בצורה חלקה יותר עם ועידות וידאו מקוונות ועבודה מרחוק.


"מיזוג הכדורגל והטכנולוגיה חיוני כעת כדי להניע את אינטר לגבהים חדשים - מהדרך בה אנו מתקשרים עם האוהדים שלנו ועד לכלים שעומדים לרשותנו - השותפות הזו עם לנובו שוכנת בלב כל זה. אנו שמחים להעמיק את השותפות שלנו עם לנובו: יחד אנו יכולים לספק את דלק החדשנות כדי להפוך את אינטר ליותר ויותר מתקדמת טכנולוגית, עם הפנים אל העתיד", אמר אלסנדרו אנטונלו, המנכ"ל התאגידי של אינטר.


"מאז החיבור הראשוני, השותפות הטכנולוגית שלנו עם אינטר מספקת שיפורי ביצועים ממשיים. זה יותר מאשר חסות, זהו מפגש של מנטליות מנצחת המוקדש להצלחה מתמשכת על המגרש וגם מחוצה לו", אמר לוקה רוסי, נשיא קבוצת מכשירים חכמים בלנובו. "ההתמקדות בחזון נועז מאפשרת טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, ואנו להוטים להמשיך ולחזק את השותפות שלנו כדי להשיג התקדמות אמיתית בהפיכת אינטר למועדון של העתיד עבור הדור הבא של האוהדים והקהילה הרחבה יותר".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד