חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

משרד יחסי הציבור 'דניאלה רייבנבך תקשורת' קיבל את תקציב יחסי הציבור והדוברות של ועידת 2021IMC

רייבנבך טיפלה במשך 10 שנים בתקציב ועידת הקניונים ורשתות המסחר שחוזר למשרדה לאחר 5 שנים
צילום: אלעד גוטמן (הגדל)
צילום: אלעד גוטמן

הוועידה השנתית ה-15 של ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל תתקיים בתאריכים 19-21.12.21 , במלון רויאל ביץ' באילת ובמלונות נוספים בעיר. בוועידה צפויים להשתתף כ-1,000 בכירי הענף בהם בעלי הקניונים ורשתות המסחר, מנכ"לי החברות וכל צמרת הענף.

 

הועידה הפכה במרוצת השנים ל”מדורת השבט” של כל בכירי הענף ולאירוע השנתי החשוב של הענף כולו. את הועידה ייסד בשנת 2006 דדי ריזל המכהן מאז כיו"ר הועידה. עם פרוץ הקורונה, ייסד ריזל את התאגדות רשתות המסחר והאופנה ובמקביל הקים גם את פורום ראשי הקניונים בישראל.

 

על במת הועידה, שתימשך שלושה ימים, יופיעו כ-70 דוברות ודוברים, בהרצאות, פאנלים וראיונות אישיים. בנוסף ישולבו בועידה מגוון הופעות בידור ומוסיקה לצד קולינריה משובחת ומתחמי אירוח מפנקים.

 

לאחרונה זכה משרד יחסי הציבור דניאלה רייבנבך תקשורת בתקציב יחסי הציבור והדוברות  של הועידה לאחר שבעבר העניק המשרד את שרותיו לוועידה במשך 10 שנים, זאת עד לשנת 2016.

 

משרד יחסי הציבור דניאלה רייבנבך תקשורת מתמחה בתחום הקניונים, המסחר והקמעונאות, בין לקוחות נמנים: קבוצת קניוני עופר, קבוצת בריל, קבוצת טיב טעם, קבוצת רולטיים, קבוצת גרג, קבוצת ברימאג,  קבוצת גולברי, קבוצת BBB,  קבוצת אירוקה, קניון הדר – בירושלים, חטיבת המזון של שסטוביץ, לוריאל ישראל, חברת המזרח יבואנית יגואר לנדרובר, קבוצת  O&H , חמדייה גרופ ועוד

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד