חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הפרסומאי שאול מידן מפרסם ספר חדש: מחודדים לחיים

הפרסומאי שאול מידן מפרסם ספר חדש: מחודדים לחיים (הגדל)

הרעיונאי ויועץ המיתוג שאול מידן, מרצה באוניברסיטה הפתוחה בנושא מיתוג תקשורתי, וקופירייטינג וכתיבה שיווקית בספר מלא בחידודים ויצירתיות 'מחודדים לחיים'.


מידן, לשעבר מנכ"ל משותף של שני משרדי פרסום "מידן-שנהב" ו “On&Off “ אותם אף הקים, ליווה בעבר מאות מותגים ועסקים במגוון רחב של תחומים וענפים במשק.

במשך 20 שנה אסף סיפורי חיים, חוויות, כישלונות והצלחות ושמר אותם קרוב אל ליבו. בשנים האחרונות הפכו לקטעי טקסט, משפטים שנונים ומילים מושחזות שאט אט התגבשו לספר הכתוב בצורה מחודדת המאפשר לקוראים לקבל זווית ראייה אחרת על החיים עצמם. 


בספר 43 חידודים מתוך מאות חידודים שכתב ועודו כותב ומפרסם בקהילת 'מחודדים' אותה הוא מנהל בפייסבוק ומונה כיום כמה אלפי אנשים מספר שהולך וגדל באופן יומי. לספר מוצרים משלימים -סימניות עם משפטים מחודדים, מגנטים, מדבקות וחולצות מודפסות. בנוסף מעביר מידן את ההרצאה "מחודדים לחיים" – כשהיצירתיות פוגשת את המציאות לקהל הרחב. לספר קיים ספר המשך 'מחודדים 2 ' המכיל חידודים ותובנות חדשות ותומך באג'נדה -לסייע לאנשים להסתכל על החיים בצורה מחודדת, אופטימית ויצירתית.


"אני מסתכל על המציאות והחיים בזווית ראייה אחרת, מחודדת, שמעוררת מחשבה, חיוך ולעיתים הנהוני הסכמה והזדהות עם החידודים והתובנות"

את הספר כתב, ערך, והדפיס באופן עצמאי כאשר לאורך כל הספר ניכרת באופן מובהק המקצועיות שלו בבניית קונספט ושפה קריאטיבית מיתוג והנעה לפעולה.


מחיר של הספר 60 ₪ וניתן להשיגו ישירות-  http://mehudadim.net/book/


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד