חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תיק יחסי הציבור של הקניון הראשון במגזר הערבי בישראל נמסר לחנן זיסו - יחסי ציבור ויעוץ תקשורתי

תיק יחסי הציבור של הקניון החדש באום אל פחם – קניון עבד לטיף - הקניון הראשון והגדול ביותר במגזר הערבי  בישראל נמסר לחנן זיסו - יחסי ציבור ויעוץ תקשורתי. היום נפתח באופן רשמי קניון  עבד לטיף שהינו הקניון הערבי הראשון והגדול ביותר במגזר הערבי בישראל - באום אל –פחם .

 

קניון עבד לטיף על שם בעלי המקום מעוצב מבחוץ כבניין היי-טק ועיצוב הפנים הוא בסגנון איטלקי ומשתרע על פני 13.000 מ"ר של הלבשה, הנעלה, מוצרי חשמל ומתחם אוכל בבניין בן 5 קומות. כמו כן,  הקניון כולל  150 מקומות חנייה.

 

בקניון נפתחה לראשונה במגזר הערבי חנות  רשת של אפרודיטה לבגדי נשים, וכן לראשונה נפתחו רשתות של הפיצה האט  וסניף ראשון במגזר הערבי של ניו – פארם, 3 הקומות העליונות מוקדשות למעצמת הריהוט של עבד לטיף.  בנוסף במקום סניף  של חברת קידס, אימפריה מחסני חשמל , קאזה דברי נוי לבית, קלאסה – מתנות לגבר, רשתות ביגוד ערביות – אופנת שורוק, אופנת סהרה, אופנת ספורט פדעוס, שטיחי אלאמיר ובית קפה נענע. דמי השכירות בקניון נאמדים בכ-15 דולר למ"ר, מתוכם 7 דולר למ"ר משולמים עבור ניהול המבנה.

 

מוחמד עבד לטיף הבעלים ומנכ"ל הקניון  מסר כי : "קהל היעד שלנו בקניון הוא לא רק אנשי המגזר הערבי, אלא כלל תושבי ישראל ומטיילים הנמצאים בדרכם צפונה ובחזרה למרכז.קניון עבד לטיף הינו צעד חשוב  נוסף בדרך לדו קיום יהודי ערבי .

 

בתמונה: חנן זיסו.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד