חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עדי אלדר - איש השנה בתקשורת של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות

 אלדר נבחר לקבל את האות בשל שימוש מושכל שעשה בתקשורת פנים וחוץ ארגונית, לשם קידום מעמדן וצרכיהן של הרשויות המקומיות בישראל ולמתן סיוע לעומדים בראשן.

אחת הדוגמאות לכך, מנמקים השופטים, הם המאבקים המוצלחים שניהל אלדר השנה בנושא קיום מפעל ההזנה ל-200 אלף תלמידי בתי ספר, המאבק למניעת קיצוץ בסך 20 מיליון שקל מתקציב משרד החינוך לרשויות המקומיות, הפעולות למניעת קיצוצים נרחבים בתקציבי הרשויות באמצעות חוק ההסדרים, הפעילות העניפה בנושא האלימות הגוברת נגד ראשי רשויות מקומיות, וכמובן - פעולתו בעת המלחמה, שהביאה לפרויקט "עיר מחבקת עיר", במסגרתו אימצו 60 רשויות ממרכז ומדרום ישראל את הרשויות הזקוקות לסיוע בצפון המדינה.

בנימוקי השופטים נאמר: "פעולתו הנחושה של אלדר במלחמה הביאה גם לתקצוב מיידי של 150 מיליון שקל לטובת הרשויות בצפון, למען יוכלו אלה להמשיך ולספק שירותים נאמנים לתושבים. אמנם, תדמית ראשי הרשויות המקומיות בישראל, נבחרי הציבור, אינה רושמת שיאים, ואולם עדי אלדר, במאבקיו הצודקים כיו"ר מרכז השלטון המקומי, ובחיבור דוברי הרשויות המקומיות כמקשה אחת, פעל לשנות תדמית זו בעיני הציבור.

הפעילות התקשורתית בקרב כל נציגי ודוברי הרשויות המקומיות יצרה כלי חשוב בניהול המאבקים ולהצגה רחבה בכלי התקשורת את מצוקתן של הרשויות המקומיות והעומדים בראשן. הפעילות התקשורתית, הן באופן ישיר והן באמצעות דוברי הרשויות, באה לביטוי בימי המלחמה בצפון, כמו גם בימי שיגרה שלפני המלחמה ואחריה".

 על כן, הוחלט להעניק לעדי אלדר את אות איש השנה "חותם התקשורת" של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות. "חותם התקשורת"  הוא פסלון עשוי מברזל, פרי יצירתו של משה דיין - חבר הנהלת האיגוד ואמן פיסול בברזל. את ההודעה על זכייתו מסרה לאלדר יו"ר האיגוד, סילביה בית הלחמי. אות איש השנה בתקשורת מוענק על ידי האיגוד הישראלי ליחסי-ציבור ודוברות, מזה שנים רבות. בין הזוכים באות: טדי קולק, אייבי נתן, פרופ' אוריאל רייכמן, הספורטאית קרן ליבוביץ' ואחרים. אשתקד, זכה באות אלי מויאל -  ראש עיריית שדרות.

 

הכנס המקצועי השנתי של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות, שיעסוק בהשלכות התקשורתיות של מלחמת לבנון השנייה, יפגיש את מומחי התקשורת מהאקדמיה, את בכירי העיתונאים בארץ ואת אנשי יחסי הציבור. במרכזו של הכנס ייערך פאנל, אשר ידון בתקשורת ויחסי ציבור ככלי הנשק העכשווי והעתידי ובו ישתתפו: אבי בניהו, מפקד גלי צה"ל; נורית דאבוש, יו"ר הרשות השנייה לרדיו וטלוויזיה; האלוף (במיל.) יוסי פלד וד"ר רענן גיסין, לשעבר יועץ ראש הממשלה לתקשורת זרה. מנחה הפאנל יהיה יאיר עמיקם, סמנכ"ל להסברה וקשרי חוץ במשרד הבריאות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד