חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הגר אלמביק-הצופה מקימה את מותג "אלמביקה" המושק בהשקעה כוללת של מעל מיליון ש"ח

שנתיים לאחר עזיבתה המתוקשרת את רשת החנויות "הגרה" הנושאת את שמה, חוזרת הגר אלמביק-הצופה לעצב אופנה.

 

אלמביק, שצו בית משפט אסר עליה להקים חברה הנושאת את שמה, תפעל כמעצבת שכירה בחברה חדשה בשם "ג'ודי'ס בע"מ", בבעלות ד"ר ג'ודי פדלון, אנתרופולוגית שעזבה את עולם האקדמיה כדי לחבור לאלמביק בהקמת חברת אופנה. השתיים בחרו לשווק את הקולקציות תחת השם "אלמביקה", וזאת על מנת  ליצור זהות מותגית עם שם המעצבת.

 

חנות הקונספט הראשונה של "אלמביקה" תיפתח בתחילת חודש מרץ ברח' אבן גבירול 87 בתל אביב ותכלול בגדי נשים במידות 38-48 ומבחר אביזרים משלימים בחתימת המעצבת. כמו כן ישווקו הפריטים בארבע חנויות מעצבים נוספות באזור המרכז.

 

אלמביק ופדלון מתעתדות לפתוח חנויות נוספות ברחבי הארץ ושמו לעצמן למטרה להפוך לרשת המונה מספר סניפים בערים הגדולות בחמש השנים הקרובות.

 

סך ההשקעה בחברה החדשה עומד על למעלה ממיליון ₪ וכולל את צוות העובדים, חומרי גלם, מתפרה והקמת החנות החדשה.

 

הגר אלמביק-הצופה: "אני שמחה לשוב אל קהל הלקוחות הנאמן שלי, ומתכוונת לכבוש מחדש את מקומי במרכז זירת עיצוב האופנה הישראלית. כפי שהייתי מחלוצות המעצבים בצפון דיזנגוף בזמנו, כך אני גאה לפתוח את בית האופנה הראשון במרכז אבן-גבירול, ומשוכנעת כי מעצבים נוספים יבואו בעקבותי. בימים אלו אני מחפשת אחר פרזנטורית שתשקף את הערכים עליהם בנויה "אלמביקה": אשה בשלה, אסרטיבית, חמה ועוצמתית".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד