חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טקס פרסי האופנה הישראלי 2013 יתקיים במסגרת שבוע האופנה חולון

טקס פרסי האופנה הישראלי 2013 יתקיים במסגרת שבוע האופנה חולון (הגדל)

HoF13 - שבוע האופנה חולון יציג את טקס פרסי האופנה הישראלי 2013. בכירי עולם האופנה בקטגוריות השונות יתמודדו על זכייה בפרסים : סטייליסט השנה, מאפר/מעצב השיער של השנה, צלם השנה, דוגמנית השנה, הפריצה הבינלאומית של השנה, מעצב האביזרים של השנה,
מעצב אופנת הגברים של השנה, ומעצב השנה בתחום אופנת הנשים.

 

לזוכה בכל קטגוריה יוענק פסלון המודפס במדפסת תלת מימד של חברת Stratasys המספקת פתרונות חדשניים בענף האופנה העולמי.

 

כמו כן, יוענק פרס מפעל חיים על שם לאה גוטליב מייסדת "גוטקס" לדמות מרכזית הפועלת שנים בתעשיית האופנה הישראלית ועדיין ממשיכה להשפיע.

השחקנית קרן מור תנחה את הטקס בחסות חברת האופנה "רנואר" אשר בו יופיעו האמנים אסתר רדא ואוריאל יקותיאל.

 

"HoF13 - שבוע האופנה חולון", אירוע האופנה הגדול שנערך במסגרת מוזיאון העיצוב חולון במתחם מדיטק חולון, הוא חלק מחזונה של העיר להפוך למוקד עיצוב בינלאומי ומתקיים זו השנה השישית. גם השנה ייערך במרכזו של השבוע כנס אופנה בינלאומי תחת הכותרת "החומרים מהם עשויה האופנה", אירוע הדגל בעולם העיצוב הישראלי, בו יציגו מיטב אנשי המקצוע הישראליים והבינלאומיים טכנולוגיות מתקדמות ושינויים מהפכניים.


שבוע האופנה חולון יארח אנשי מקצוע מתעשיית האופנה הישראלי לצד אורחי כבוד בינלאומיים מעצב הכובעים המפורסם סטיבן ג'ונס, מייסדת חברת BioCouture סוזן לי, מעצבי המותג CuteCircuit פרנצ'סקה רוזלה וריאן גנז (אשר עיצבו את התלבושות החשמליות במופע האחרון של U2), היועצת הקריאטיבית של חברת H&M שאחראית על שיתופי הפעולה הפופולריים של הרשת, מרגרטה ואן דן בוש, עורכת מגזין ELLE שבדיה לשעבר וראש מחלקת אופנה וקיימות בחברת H&M קתרינה מידבי, חזאית הטרנדים לואיסה סמית', עיתונאי האופנה החשוב והיועץ האסטרטגי למותגי האופנה רוב יאנג ועוד.


הכנס יכלול הרצאות ופאנלים בהשתתפות בכירי תעשיית האופנה והטקסטיל בישראל. את הכנס יפתח מנהל פיתוח הדפסות תלת ממד בחברת סטרטאסיס, דניאל דיקובסקי, שעובד עם תעשיית האופנה הבינלאומית ושיתף פעולה עם מעצבת הקוטור איריס ון-הרפן. דיקובסקי ירצה על המהפכה התעשייתית החדשה. עיתונאי האופנה של אתר Xnet  איתי יעקב ינחה פאנל שיעניק תמונת מצב של שוק הבגדים והחומרים בתעשיית האופנה המקומית בהשתתפות מעצבי אופנה, יבואני טקסטיל ויזמי אופנה. העיתונאית סיון קלינגבייל תנחה פאנל שיעסוק בפוטנציאל של מדינת ישראל להפוך למעצמת אופנה חדשה בזכות פיתוחים טכנולוגיים ותעשיית היי-טק מתקדמת שעשויים לחולל שינוי בשוק האופנה העולמי.

שבוע האופנה חולון HoF13, טקס פרסי האופנה הישראלי, מוזיאון העיצוב חולון, מתחם מדיטק חולון, פנחס אילון 8, יום שני, 14 לאוקטובר 2013 19:30

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד