חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ועידת המנהלים השנתית של המי"ל תעסוק השנה בקידום חדשנות ויצירתיות

ועידת המנהלים השנתית של המי"ל (המרכז הישראלי לניהול), מחטיבת ההדרכה של מטריקס,  תעסוק השנה בנושא קידום תהליכי החשיבה בארגון  במסגרתו ההרצאות המרכזיות והסמינרים המקצועיים יעסקו בשאלה  כיצד ניתן לעשות את הדברים קצת אחרת - ליזום, לקדם ולהוביל להישגים בדרכים שאינן שגרתיות.

ועידת המנהלים השנתית, שמזמנת אליה מדי שנה מאות משתתפים, מהווה נקודת מפגש למנהלים מצמרת הניהול והמנהיגות העסקית והכלכלית בישראל, שבאים לשמוע, לדון ולדבר על הנושאים החמים בתחום והמגמות הניהוליות החדשניות ביותר בארץ ובעולם.

בדומה למתכונת הועידה המוצלחת בשנה שעברה,  גם השנה הועידה תיארך 3 ימים. האירוע הפותח והמרכזי של הועידה יתקיים ב-29 לאוקטובר בין השעות 9:00-16:00 במלון דניאל בהרצליה. את האירוע ינחה אלון בן דוד, פרשן צבאי ועיתונאי בערוץ 10.

בין המרצים באירוע המרכזי : אורלי וילנאי – עיתונאית, כלת פרס 'אומץ' ולוחמת חברתית שתדבר על הכוח לשנות ; פרדריק בלסן – איש קריאייטיב ואסטרטגיה בכיר בעולם הפרסום שידבר על פיצוח אתגרים עסקיים באמצעות חשיבה אחרת ; ד"ר ארז מורג – מומחה בינלאומי בחדשנות ולשעבר מנהל בכיר בנייקי העולמית שיציג עקרונות של חשיבה שמסייעים לארגונים להצליח בתקופות של שינוי ; נועם גרשוני – טייס אפאצ'י לשעבר בחיל האוויר, שנפצע קשה במלחמת לבנון השנייה ולאחרונה הפך לאלוף פאראולימפי בטניס במסגרת אולימפיאדת לונדון 2012. הרצאתו, תחת הכותרת 'סיפורו של אלוף', תעסוק בסיפורו של האישי מתא הטייס, דרך הפציעה האנושה, השיקום וההתמודדות עם הנכות ועד לרגע הזכייה במדליית הזהב האולימפית. דובר נוסף יהיה פרופסור יואב יאיר, שידבר על שקיעתה של החדשנות באמצעות  סקירת התרבות הארגונית של נאס"א וייתן כלים שיסייעו לארגונים להימנע ממצבים של "היעדר חדשנות".

ב-10-11 לאוקטובר תימשך הועידה במרכז הישראלי לניהול בתל אביב עם עשרות סמינרים מקצועיים בתחומי הניהול שיעסקו בנושאים מגוונים ויועברו על ידי מרצים מובילים מהתעשייה. בין הסמינרים שיתקיימו : הנעת עובדים ואינטליגנציה אישית; אינטואיציה וקבלת החלטות באמצעות מודל ה'ספירל' ; איסוף מודיעין עסקי למינוף תהליכי הארגון; כלים משפטיים למנהלים שאינם משפטנים;  סודות הפיננסים של  ניהול ההון האישי;  ניהול מטריציוני והאתגר בהנעת עובדים משותפים; סוד ההזדמנות לשיווק בינלאומי דרך האינטרנט; חדשנות בניהול התפעול כבסיס לחדשנות עסקית ועוד.

לדברי לירז כהן, מנהלת פעילות המי"ל , "המרצים שירצו  השנה בועידה מגיעים מעולמות תוכן שונים ויחד עם זאת  כולם מביאים טוויסט- שינוי קטן בדרך, שבה הם תופסים את עולם הניהול. הועידה השנה תאפשר למשתתפים לקחת אתנחתא מהשגרה הניהולית ולחשוב על הארגון מזווית קצת שונה."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד