חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מועדון "פועלים GOLD" של בנק הפועלים מארגן "ותיקיאדה"

מועדון "פועליםGOLD" של בנק הפועלים מארגן את ה-"ותיקיאדה"- אירוע נופש ראשון מסוגו ללקוחות "הוותיקים החדשים" אשר יכלול מגוון רחב של פעילויות נופש, תרבות ובידור והרצאות פיננסיות במשך 4 ימים בעיר אילת.

 

במסגרת ה-"ותיקיאדה" לקוחות מועדון "פועליםGOLD" ייהנו ממופעים של אומנים, וממגוון פעילויות שונות לאורך היום: פעילויות ספורט, מפגש עם שף, סדנת ריקודים, תחרויות והפעלות. בנוסף, המשתתפים ייהנו מהרצאות פיננסיות של גורמים שונים מהבנק המותאמות לחברי המועדון. ההרצאות הפיננסיות שיוצעו לחברי המועדון: תכנון פיננסי לחיים, אתגרים והזדמנויות בניהול תיק השקעות, התנהלת פנסיונית נבונה לפני ואחרי פרישה והתנהלות פיננסית נכונה בדגש על שימוש בכלים דיגיטליים.

 

בין האמנים שישתתפו ב-"ותיקיאדה": העיתונאי סטנדפיסט קובי אריאלי במופע "מדבר על הכל", אסף אשתר ואביבה אבידן במופע "כל המילים השמחות", הפזמונאי יורם טהר לב בהרצאה על הסיפורים שמאחורי השירים והמופע "אלף נשיקות" של הזמר יהורם גאון.

 

החברות במועדון "פועליםGOLD" מוענקת אוטומטית לכל לקוחות בנק הפועלים בעלי תעודת אזרח ותיק והמחזיקים בכרטיס אשראי בנקאי של בנק הפועלים. המועדון פועל כחלק ממהלך אסטרטגי רב-שנתי של בנק הפועלים שמטרתו לפעול למען האוכלוסייה הוותיקה ולהעלות לסדר היום הציבורי את נושא התחום הפנסיוני, הפיננסי והצרכני בקרב אוכלוסיה זו. המועדון מציע מגוון הטבות, אירועים מיוחדים, חוויות, פעילויות ומבצעים לאורך השנה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד