חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פרסי 'אוסקר' לכוכבי רשת

תומס סנדרס

במסגרת אירועShorty Stories  יתקיים לראשונה בישראל טקס הענקת פרסים ליוצרי תוכן מקומיים מובילים, מטעם ארגון Vibe Israel. המועמדים לפרס הם אותן חיות רשת שמספקות לנו סאטירה נשכנית, קריאה למעורבות חברתית, רגעי צחוק ויראלי ומתפרץ, ועוד, באמצעות סרטונים קצרים, קליפים מוזיקליים ומגוון דרכים יצירתיות וחדשניות. בנוסף להיותם צינורות השיווק והפרסום האפקטיביים ביותר של הדור המקוון, יוצרים אלו פותחים ערוצי תקשורת חדשים בין ישראל לעולם, המבוססים על תחומי עניין משותפים, מייצרים נראות לעשייה ישראלית מקורית ברמה בינלאומית ולפעמים אפילו - משנים את העולם.

 

 

במסגרת התחרות יוענקו פרסים עבור הקטגוריות הבאות:

 יוצר/ת התוכן המקומי/ת הכי מרעיש/ה ברשת הישראלית

 יוצר/ת התוכן המקומי/ת הכי מרעיש/ה בחו"ל

 יוצר/ת התוכן המקומי/ת שהכי חיזק/ה את המותג "ישראל" בעולם, בשנה האחרונה

 

לזוכים תוענק חבילת פרס הכוללת: כרטיס טיסה, לינה וכרטיס VIP לאירוע ה- Shorty Awards 2017 בארה"ב.

 

וועדת הפרס כוללת את: ינון לנדנברג- יו"ר הוועדה, עומרי מרכוס, ערן גפן, דרור גלוברמן, יניב וויצמן, אליעד עמר,

הילית וולברג ונטע רייך. נציגים בינלאומיים: ג'ייקוב שווירץ, בן פול.

 

במסגרת האירוע יגיע לארץ תומס סנדרס , כוכב רשת עם למעלה מ- 10 מיליון עוקבים, שיספר את הסיפור האישי שלו ואיך הוא הצליח לבנות קריירה ברשת . בנוסף, נארח באירוע ארבעה כוכבי רשת נוספים מארה"ב, לה קהל של מיליוני עוקבים.

 

האירוע יתקיים במועדון הבסקולה בתל אביב עבור קהל של כ- 300 מוזמנים בלבד, ביניהם מובילי דעה ויוצרי תוכן ישראליים בתחום הדיגיטל ורשתות חברתיות, טלוויזיה ותקשורת. האירוע יכלול קוקטיילVIP,שיחה אינטימית עם תומס סנדרס, הקרנת סרטונים ששברו את הרשת, מופע מוזיקלי ייחודי, אלכוהול, נשנושים ועוד .

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד