חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Fiverr מגייסת חוקר יזמות שיסייר 4 חודשים באסיה

Fiverr מגייסת חוקר יזמות שיסייר 4 חודשים באסיה

  זירת המסחר האלקטרונית הגדולה בעולם לשירותים דיגיטליים עבור יזמים ועסקים קטנים ובינוניים, מודיעה היום על תחרות ייחודית במסגרתה ייבחר עובד/ת חדש/ה -לתפקיד   Chief Digital Nomad   - משרה יוצאת דופן הכוללת ארבעה חודשים באסיה על חשבון החברה.

 

הבוקר פתחה החברה משרה חדשה בעמוד המשרות שלה, אליה ניתן להגיש מועמדות מכל רחבי העולם. המועמד הנבחר יחקור, יתעד, ויסקר את תופעת היזמות בצורותיה השונות למשך ארבעה חודשים. הוא יפעל במסגרת פרויקט "Remote Year" , ויטייל באסיה. במקביל, יוכל להמשיך לעבוד במשרתו הקיימת כיזם או כפרילנסר, ובמקביל ייצר שפע תוכן קריאטיבי בעמוד #DoersAcrossTheGlobe עבור Fiverr . למעשה, העובד יצטרף לחברה כעובד מרחוק, המטייל על חשבון החברה במשך 4 חודשים, לצד אנשי מקצוע ממגוון תחומים, וידווח על חיי היזמות מעבר לים.

 

בכדי להגיש מועמדות, על המועמדים לבקר בעמוד הדרושים של   Chief Digital Nomad   לבצע את תהליך ההרשמה, לשלוח דוגמאות של חומרים כתובים וקישורים לסרטוני וידאו שהם יצרו ולהפגין את היצירתיות, ייחודיות והתעוזה הנדרשים לתפקיד.

חמשת המועמדים המובילים יעברו ראיונות אשר בסופם ייבחר הזוכה המאושר, שיעבור הכשרה מיוחדת של שבוע ימים במשרדי החברה בניו יורק או בתל אביב, ולאחר מכן, יצא להרפתקה מופלאה במזרח הרחוק לתעד את פניה השונות והמגוונות של היזמות בעולם.

 

Fiverr ® היא זירת המסחר האלקטרונית הגדולה בעולם לשירותים דיגיטליים וקריאטיביים, בהם עיצוב גרפי, קופירייטינג, הקלטות קוליות, מוזיקה, עריכת סרטים ועוד.   Fiverr   מספקת ליזמים ופרילנסרים פלטפורמה לביצוע משימות במהירות, גמישות ויעילות. החברה שנוסדה בשנת 2010, נפרסת על פני משרדים ברחבי העולם   בניו יורק, שיקאגו, מיאמי, סן-פרנסיסקו, ותל אביב. קהילת הפרילנסרים הגלובלית ב- Fiverr   כבר ייצרה מיליוני   Gigs ® (שירותים) איכותיים במגוון תחומים ב-190 מדינות בעולם.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד